Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

germanotta

Żaden temat mnie nie zainteresował

Polecane posty

Gość germanotaa
ale mam ochote na ostry sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanotta a lubisz prawicowe
oszołomstwo? forum frondy jest zaj­ebiste :D zwłaszcza red. Terlikowski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j aci się nie dziwię...
ale ile razy można wychwalać tuska albo ujadac na PiS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum frondy mogę iść , pownerwiać towarzystwo, już to kiedyś robiłam na salonie24 czy jak tam tam pisowski matecznik się nazywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się towarzystwu nie dziwię
i temu, że się wnerwiają. bo generalnie mało kto lubi być robiony na okrągło w CH przez żont :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pasztety że cieżko
pokaż foto pasztecie a nie marudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzeczywiście estetyczny
to się akurat zgadza :D wykształciuchy wybierają to co ładnie wygląda, a nie to, co "ładnie" rządzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemranotta
Ogólnie wiodę nieciekawy żywot💤a wy?Jak wasze życie płciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90 proc społeczenstwa ma nieciekawy żywot , co to ma być ? bo chyba nie podszyw? żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonexist..
23:49 [zgłoś do usunięcia] germanotta na forum frondy mogę iść , pownerwiać towarzystwo, już to kiedyś robiłam na salonie24 czy jak tam tam pisowski matecznik się nazywa... Biedulko:O:O Musisz być taka biedna i samotna....a okazali ci tam choć cień współpuczucia o jakie tu wołasz cały czas na tym forum???:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a2s3d4f5g6h7
Uwaga ten post- 00:13 [zgłoś do usunięcia] germanotta 90 proc społeczenstwa ma nieciekawy żywot , co to ma być ? bo chyba nie podszyw? żałosne Miał brzmieć- 00:13 [zgłoś do usunięcia] germanotta 90 proc społeczenstwa ma nieciekawy żywot , co to ma być ? bo chyba nie podszyw? Przecież ja jestem żałosna! PRZEPRASZAMY ZA USTERKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEPRASZAMY ZA USTERKI!
na forum frondy nie tak łatwo się utrzymać z nieprawymi poglądami ;) skasowali mi już 5 kont :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gemranotta
[zgłoś do usunięcia] germanotta 90 proc społeczenstwa ma nieciekawy żywot , co to ma być ? bo chyba nie podszyw? żałosne Sama Jesteś podszywem:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny DENNY topik
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz bardziej jestem zainteresowana forum frondy :) .. może nie dziś bo mi się trochę nie chce...politycznie nie jestem ostatnio na bieżąco ....muszę pooglądać w tv co bredzi mlaskający Jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czo mo lungma
A najbardziej denna jest germanotta....na Fronde nie wejdziesz bo tam sodomitów nie wpuszczają hihihi:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdok fgi
Na Frondzie to byś qpkę zrobiła a by cię nie zauważyli:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdok fgi
00:30 [zgłoś do usunięcia] germanotta cóż za wyszukana obelga , naprawdę rzadko spotykana , gratuluję polotu Wielbisz Mnie?No to otwórz buzie a dam Ci przedsmak tego co tam na forum będziesz miała...mianowicie tak Ci tam przysrają,iż qpka Ci utknie między ząbkami Żermanotto droga:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEPRASZAMY ZA USTERKI!
asdok fgi - wiesz co najbardziej wkur­wia frondziarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdok fgi
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×