Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chęć bycia blisko

to z nim przeżyłam swój "pierwszy raz"

Polecane posty

Gość chęć bycia blisko

Spotkałam świetnego faceta... jestem z nim 2,5 roku... to z nim przeżyłam swój "pierwszy raz", kocham go...ale czasami zastanawiam się czy to nie jest już bardziej przyzwyczajenie... jest nam dobrze ze sobą pod każdym względem, z tym, że coraz bardziej denerwują mnie jego zachowania, częściej się kłócimy, czasami nie mam ochoty żeby mnie przytulał... czuję ze chcę spróbować czegoś nowego, mieć jakieś porównanie... a to dlatego, ze spotkałam się 2 razy z facetem z którym przez 4 lata utrzymywałam tylko i wyłącznie kontakt przez internet... zaprzyjaźniliśmy sie przez ten czas i decydując się na spotkanie byliśmy pewni, ze nadal zostaniemy tylko dobrymi znajomymi... ale od tamtego czasu jest jakaś taka chęc bycia blisko... taka namiętność którą oczywiście kontrolujemy, fascynacja, zależy nam na sobie... i zastanawiam się czy to normalne... wiem, ze nie mogę zranić mojego faceta bo jest dla mnie bardzo ważny i bardzo mnie kocha...mamy bardzo poważne plany... jestem w kropce bo nie wiem czy zdołam zapanować nad swoimi pragnieniami... a boję się ze mogę wszystko zepsuć... i ze będę załować... bo teraz z moim facetem mam taki błogi spokój...on akceptuje mnie taką jaka jestem ... czy jeśli zaryzykuję będę szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×