Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość musze szukac i znalezc

czy dobre wszystkie stanowiska pracy sa obsadzone po znajomosci?

Polecane posty

Gość musze szukac i znalezc

mam tylko jedno pytanie do Was. Na temat rynku pracy. Kto zna odpowiedz, reka do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krups
ale przy kasie w Biedronce nadal miejsca są wolne, więc nie marudź , dyrektorką w szanowanej firmie chcesz od razu zostać ponieważ masz dyplom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze szukac i znalezc
mam niby wymagane doswiadczenie w zawodzie, niby najbardziej poszukiwane ..a prace na kasie tak samo trudsno dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to totalna bzdura
I wygodna wymówka. Jest bezrobocie, ale to wcale nie oznacza, że wszystkie dobre stanowiska obsadza się po znajomości, bo to nie ma sensu: którą firmę stać na to, żeby utrzymywać nieefektywnych znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krups
a może lubisz spać do południa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze szukac i znalezc
ale w niektorych miejscach /budzetowka/oprzyjmuje sie po zanjomosci, wysyla na kursy za 4-8tys i juz pracownik jest wykwalifikowany. A ja musialam sama sobie takie kursy placic a pracy szukam co 3-6mies.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wlasnego doswiadczenia
sa firmy ktore stac na nieefektywynych pracownikow - to firmy panstwowe... duza ilosc wrednych, chamskich i leniwych ludzi w jednym budynku, ktorzy wiecznie maja przerwe tylko w budzetokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w firmie tak :(
na przyklad jest jeden pan ktory pracuje od 10 lat, jest mily, na wszytskim sie zna i jest nieoficjalnym kierownikiem, ale kierownikiem na papierze i z odpowiednia pensja jest kumpel szefa bez odpowiedniego wyksztalcenia i bez doswiaczenia zawodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baran ze smalcu
Niekoniecznie. U mnie w firmie kierownikiem zostal chlopak, ktory akurat skonczyl odpowiednie studia. Wczesniej pracowal na produkcji i studiowal, po odebraniu dyplomu zastanawial sie, czy nie odejsc i nie poszukac jakiejs innej pracy, ale szefostwo zaskoczylo go propozycja awansu. I trafili bardzo dobrze, bo facet swietnie sobie radzi. Tyle, ze to bylo w czasach przed kryzysem, gdy wielu Polakow wyjezdzalo za granice i zapotrzebowanie na pracownikow bylo spore, zas chetnych nieprzesadnie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze szukac i znalezc
oo :) odpisaliscie na temat :) Wlasnie ja dlatego nie szukam juz w budzecie :o Szkoda mi zycia na siedzenie i nie robienie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×