Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abababa

Czy każdy facet skorzysta z okazji?

Polecane posty

Gość niebieski kwiat
tak wlasciwie to dlaczego karaluch??? taki fajny facet a taki nieciekawy nik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zawartość masz sama odnaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zi0m
Bo baby nie wiedzą dziś czego chcą, kiedyś było prościej (dom & rodzina), dzisiaj niestety wymagania facetów obniżyły się (za byle k.. potrafią latać za którą kiedyś by spluwali) a wymagania kobiet pod wpływem mediów i mody osiągają rozmiary wręcz abstrakcyjne, facet ma być przystojny, bogaty, pomagać w domu, ma być twardy ale romantyczny i tak dalej. Same latacie za żigolakami, lubicie tandetne komplementy czy prezenciki a potem to wielki lament, że facet lubi babki. Znam kilku facetów, którzy nie są może przebojowi, ale na pewno wartościowi - mimo to żadna się za nimi nie obejrzy, bo dziś to obciach mieć takiego, bo życie to imprezy, plotki i praca. Jak nie można mieć jakości, to stawia się na ilość. Emancypacja to nie tylko same dobre strony, są też i złe - zanim się z kimś spotkasz, poznaj jego hierarchię wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izin37
ja mam ochote na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski kwiat
po takim niku to malo kto bedzie chcial szukac tej zawartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociczka Ciężko jest doradzić. Najpierw może zacznij go traktować jak męża a nie kumpla. Potem kompletnie bez żadnych ceregieli zrób mu za przeproszeniem loda w najmniej oczekiwanym momencie. Nie bierz się za całowanie. Zrób mu dobrze i już tak aby zobaczył jaką dziką ma babeczkę. Nawet możesz mocno udawać byle się nie skapnął. Możliwe że gadam głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnhejnhke
ja poznałam chłopaka, który jest ogolnie mna zainteresowany. jak sie spotkalismy u niego, to doszło do stosunku, rewelacji nie bylo, ale pozniej podczas rozmowy powiedzial ze wiazac sie nie chce, ale tylko o seks ze mna mu nie chodzi........ wiec o co mu chodzi? moze cos poradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mężatki zatrzymały się na tym poziomie rozwoju....wolne maja swoją hierarchię wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski kwiat
redtube izin :P co ci innego pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech kwiatuszku:) jak ktoś chce coś znaleźć to znajdzie....jak ślepa kura ziarno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izin37
nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jnhejnhke pytanie brzmi czego Ty oczekujesz? Czy tego samego? Jeżeli nie odpuść go sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski kwiat
jesli powiedzial ze chodzi o seks to chyba zbyt wielkiej filozofi nie ma, nie przepada sam z soba woli jakakolwiek kobiete swoja droga ktos wczesniej pisal ze sypia z kobietami ktore mu sie nie podobaja to dopiero jest dlamnienie zrozumiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski kwiat
wychodzi na to ze niechce znalesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kto nie chce kwiatuszku? ty czy on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski kwiat
fev jestes kobieta czy facetem, nie bywam na forum nie znam tu ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już próbowałam tylu rzeczy, powiedział żebym nie zachowywała sie jak puszczalska małolata, tragedja, ostatnio zaczełam go traktować jak kumpla i pomaga w tym że go jeszcze nie zaj.....łam przez zdradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski kwiat. A jaki mam mieć nick? Taki fajny nie jestem. A może i jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnhejnhke
ja mu sie podobam juz od dłuzeszgo czasu, ajnie sie nam gada, ale mowi ze nie tylko seks nie chodzi, ale wiazac sie z nikim nie chce, to dosc dziwne, jakby jedno wykluczalo drugie, i dziwi mnie takie meskie myslenie, nie rozumiem tego, ale raczej dam sobie spokoj, takie zabawy to nie dla mnie a co do seksu z nim, on by mogl codziennie po pare razy takie ma potrzeby, ale wcale dobry w tym nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabietą...i daaaaawno mnie tu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski kwiat
jestem sama, nie ma zadnego "jego" wiec widocznie taka sytuacja mi odpowiada biorac pod uwage twoja teorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izin37
chce znalez kobietewyrozumiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na litość boską ....laski....skończcie uzależniać swoje szczęście od facetów...wpierw zapytajcie się samym sobą czego wy oczekujecie i tą drogą podążajcie...a szczęście samo do was przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski kwiat
dziewczyno koles zostawi asobie otwarte drzwi, tekstem ze niechce sie wiazac ale to nei sam seks, potem jak sie zakochasz a on wyrwie inna to ci powie przeciez nic ci nei obiecywalem.... wiec sie zastanow bo nic tak nie przywiazuje emocjonalnie do drugiego czlowieka jak seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izin37 ma być wyrozumiała pod jakim względem?...co ma tolerować? co dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski kwiat
ja od dluzszego czasu wiem czego oczekuje i wlasnei dlatego jestem sama :P a szczescie jakos nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnhejnhke
fev, niebieski kwiat kurwa dzieki! niebieski kwiat masz racje albo przyjdzie kiedys i powie ze przeciez tylko o seks nie chodzilo, ja sie nie zaangazował w ogole traktuje to na luzie i w sumie nie zalezy mi na nim az tak zeby byc z nim. fev to prawda, trzeba najpierw znac swoje potrzby zeby wiedziec czego szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×