Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

summerwine

Salony sukien ślubnych w Gdańsku

Polecane posty

Witam drogie Panie:) Zbliża się mój ślub i najwyższy czas zacząć rozglądać się za sukienką. Problem jest taki, że dopiero przeprowadziłam się do Gdańska i nie bardzo orientuje się Które salony warto odwiedzić. Może możecie mi coś doradzić :) Z góry bardzo dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda99999
Polecam willa Madonna w Gdyni ul.Wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda99999
Ja kupowałam swoją suknie ślubną w willi madonna polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypożyczałam w memolii na starówce i byłam bardzo zadowolona,zresztą masz tam na tej stronce opinie klientów poszczególnych salonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gba
nie polecam beauty we wrzeszczu, kiecki fatalne (no moze tylko z tafty i z musliny moglyby byc) generalnie to stwierdzilam ze niestety za kiecke tzreba zaplacic slono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Gdyni jest firmowy salon Lisa Ferrera. Oni 3 marca mają dzień otwarty, jeśli się wcześniej umówisz to w spokoju i komforcie będziesz mogła sobie poprzymierzać suknie. Przy okazji mają jakieś tam inne atrakcje - wizażystę, stylistę, takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaDama80
Ja jestem z Wejherowa i sukni szukałam w Trójmieście. Znalazłam ciekawy salon http://www.offashion.pl/index.html i tam ostatecznie kupiłam wymarzoną suknię:) Jedyne miejsce gdzie znalazła delikatne, kobiece sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorzko rozczarowana
Chciałabym przestrzec osoby z okolic Trójmiasta przed salonem sukien ślubnych Beauty w Gdańsku. Zdecydowałam się na ten salon, gdyż miał dobre opinie, więc liczyłam na profesjonalizm, jednak zawiodłam się w każdym calu. Sukienkę odebrałam dopiero na 3 dni przed ślubem, jednak do ostatniej chwili nie wiedziałam jaki będzie efekt. Duże opóźnienie, dużo nerwów, 5 przymiarek (!), Panie z obsługi wprawdzie miłe, jednak zamiast przyznać się do błędu na siłę próbują wmówić, że wszystko jest ok. Sukienka krzywo uszyta - "tak ma być", w tym miejscu materiał odstaje - "to Pani budowa ciała uniemożliwia poprawne uszycie", nierówno przyszyta koronka do gorsetu - "tego wcale tak bardzo nie widać". Płacąc kilka tysięcy spodziewam się krawcowej, która potrafi uszyć sukienkę na każdą budowę ciała i liczę, że sukienka będzie idealna, a nie byle jaka. Na którejś z ostatnich przymiarek okazało się, że w jednym miejscu wycięły za dużo materiału, a na zwrócenie uwagi na ten fakt - wyparły się tego, twierdząc że ten fragment nie był na nowo ruszany. Zamiast przyznać się do błędu i zaproponować rozwiązanie, na siłę wypierają się i próbują z klienta zrobić głupka. Ostatecznie wprowadzono część poprawek, dzięki czemu sukienka nadawała się na ślub, jednak kosztowało mnie to dużo czasu i nerwów. Gdybym wiedziała jak działa ten salon nie zdecydowałabym się na niego Emotikon frown:( Z innych już mniej istotnych aspektów: - w dniu odbioru sukienki okazało się, że sprzedały welon, który miałam wybrany żeby wypożyczyć; - na kasę fiskalną nabito jedynie cenę sukienki, pomijając doszyte do niej dodatki lub pomijając wypożyczony welon; - swoim klientkom oferują czyszczenie sukienki po weselu w promocyjnej cenie, odebrałam nie sprawdzając, gdyż nie wierzyłam, że jeszcze czymś mnie zaskoczą, a w domu okazało się, że dół nie jest w ogóle wyprasowany.. Wymieniać mogłabym długo.. Jeżeli któraś z Was zastanawia się nad skorzystaniem z ich usług - szczerze odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×