Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

**** czuję że to będzie dziś !!!! ****

Polecane posty

nie wiem dlaczego mam takie przeczucie, jestem w 38 tyg. jhakos dziwnie dzis sie czuję... Myslicie, że takie przeczucie może się sprawdzić?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co zakladasz drugi prawie identyczny temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie wszędzie
Tak... Ja, mimo że miałam termin na koniec stycznia-początek lutego 2010, to całą ciążę co jakiś czas gadałam o wcześniejszym porodzie w święta bożonarodzeniowe. Nie miałam problematycznej ciąży, zero problemów,wszystko ok i co? I urodziłam 25.12 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jakos ciagle mowię, że będzie szybciej, nie wiem dlaczego mam takie przeczucie?? Ciekawa jestem czy się sprawdzi... Kashi - nie wiem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja tak poprzednio rpzez dwa tyg czułam. jak mi się nic nie chciało to sobie mówilam "ocho odpoczywam zbieram siły bo to już dziś" jak miałam powera to mówiłam "ocho wicie gniazda tzn że to już dziś" jak bylam mega głodna i zjadałam wszystko mówiłam "ocho potrzeba ebergii przed porodem- to już dziś" jak mi się nie chcialo jesc albo mialam problemy zołądkowe mówiłam "tak to na pewno dziś bo organizm się oczyszcza". W efekcie dotrwałam do 40 tygodnia, poszlam do lekarza na wizytę kontrolną myśląc sobie "nie to na pewno nie dziś znów mi powie ze niby wszystko gotowe do porodu i znów bede czekac jak durna i szukać oznak" a on do mnie "no to zapraszamy na porodówkę. To jednak byl ten dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szooojka
Ja też mam od tygodnia przeczucie że "to już dziś" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak i już
wiosenna mama - mam tak samo, wstaje i codziennie doszukuje się objawów :D dziś w nocy nawet pojawiły się skurcze, ale były nie regularne... tak się nastawiłam że urodze wcześniej bo wszyscy z lekarzem nam tak przepowiadali a tu jeszcze cisza... może dziś w nocy coś się ruszy :) cymbałka a na kiedy masz termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonytom
dla osób potrzebujących pomocy w kwestii uwodzenia polecam kursy uwodzenia w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Ja jestem typowym informatykiem, będącym zielonym w kwestii kobiet. Kurs bardzo mi pomógł zmienić moje podejście i zachowanie, mogę teraz mieć każdą ;) polecam www,wyzszaszkolauwodzenia,pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pod koniec ciąży wydawało się codziennie, że to będzie już... a jak zaczął odchodzić czop to byłam pewna na 100% i.... przenosiłam o tydzień i pewnie gdyby sytuacja nie była tak groźna jak była to i tak przenosiłabym o jeszcze dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak i już
tak myslałam że z marcówek Cię kojaże, bo podczytywałam :) :P ja na 3 marca. Niby w środe mam mieć ustalany termin cesarki ale lekarz mówił że w sumie może się zacząć w każdej chwili, więc czekam i szukam objawów, nie pogniewałabym się gdyby to nastapiło wcześniej niz później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętam cymbałko jak planowałaś i jak się cieszyłaś z pozytywu... ale ten czas szybko leci, szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naya - czas bardzo szybko leci, sama nie wiem kiedy minęlo prawie 9 miesięcy :) No i jescze troszkę i Julka będzie wśród nas :) Chyba bym nawet chciała, żeby to było dziś :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś to wrażenie mnie nie opuszcza :) cóż, idę spać - zobaczymy, może akurat ;-) Miłej nocki mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak i już
Cymbałka, może dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec
no to cymbałka odliczamy. Może dziś ? :P Ródź ródź bo ja po Tobie i nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już nie mogę się doczekać :) wiem ,że będzie bolało, ale będzie warto wytrzymać i ujrzeć naszą kruszynkę :) Chociaż nie powiem, stresik jest ... Dziś byłam u fryzjera, żeby mała zobaczyła ładną mamę a nie z 5 cm odrostami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) dam znać jak uż będzie po wszytskim ;-) Chociaż dziś jakoś mam przeczucie, że jednak sobie jescze poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
ja tez sobie tak wmawiałam ze to chyba już nie dlugo,ale tak na 100% juz wiedziałam jak mnie o 5 rano we wigilie złapały skurcze krzyżowe,na drugi dzien urodziłam:)ale nie wspominam tego dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porodu to chyba nikt nie wspomina dobrze, przynajmniej ja nie spotkałam się z opinią, żeby to było coś fajnego ;-) cóz, nie pozostaje mi nic innego niz czekanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
ja słyszałam jakies opinie ze wspominają dobrze ja podziekuje,chce miec 2 dziecko ale boje sie bóli do tej pory myslałam ze ból mi nie straszny ale ten zwalił mnie doslownie z nóg,jak zrobiłam 2 parcia i powiedzieli ze szybko jedziemy na cc to mi ulżyło,moze Ty akurat szybko urodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ciągle wychpodzę z założenia, że ból mi nie straszny, ale pewnie się zdziwię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec
oj coś czuje ze do marca donosisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×