Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zastanawiajaca sie Ania

Wypadanie macicy, szeroka pochwa i seks

Polecane posty

Gość zastanawiajaca sie Ania

Hej! Mam ogromny problem. Po porodzie wypada mi macica a właściwie cała pochwa jest poluzowana... Na razie cwicze miesnie kegla ale mi to nie pomaga... Najgorsze, jest to ze, boje sie uprawiac seks. Raz probowalismy czulam dyskomfort... Poza tym okropnie tam wygladam :( Pomocy!!! Czy ktoras tak miala? Jak sobie poradzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu... jak to????
Jak to - wypada Ci macica??? To jest możliwe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninjnjnshb
jest to mozliwe jak miesnie kegela sa rozciagniete ale w tej sytuacji to powinnas miec operacje mi lekarz tez zaproponował ale tylko po to by polepszyc seks i w przyszłości uniknac tego co masz ty ,a i w tym wieku wszystko sie goi lepiej,a tobie lekarz co zaproponował??? ile masz lat ile dzieci urodziłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca sie Ania
26 lat niestety... Najgorsze jest to, ze moja pochwa wyglada okropnie :( Maz unika seksu... jestem mega luzna. Do tego czasem popuszczam mocz i kał :/ Masakra jakas :( Czasem mam dosc wszystkiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninjnjnshb
o popuszczaniu moczu słyszałam ale kału nie :-0 to idz na operacje na co czekasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurdeeeeeeeeee
To idz do lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też radzę konsultację z lekarzem i operację. Po co na samym poczatku zycia rodzinnego je burzyc. Mąz dziś unika zbliżeń, jutro byc może poszuka u innej. Nie zakladam z góry, ze tak będzie, nie znam Twojego męża, ale znam życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA 28 Z.
:( ja miałam podobny problem. Niestety tylko operacja może pomoc. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 28 Z.
ja to przez jakiś czas ukrywał am przed parterem. Przed operacja w trakcie seksu raz popuściłam mocz i kał. . . Myślałam,że spale się ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak już bede kiedyś w ciąży to też wole cc niż przezywać takie cos. a co do tego, że opisuje- spotkałam się z gorszymi opisami zreszta nic nie zrobi na mnie wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnosta
noxi a ty znowu tu wisisz? wypad, już dawno cię pożegaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do lekarza, moja mama miala ten problem i umawilala sie na jakis zabieg ,cos tam jej zakladali na ta macice zeby nie wypadala. wspolczuje ,w tym wieku taki problem , dlatego powinnas to jak najszybciej zalatwic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paksnd
o rany !!!!! Dziewczyno Ty na kontrolę do ginekologa i wymuś skierowanie do szpitala na zabieg !!!! Ja rodziłam 2 razy, dzieci były duże bo ponad 4 kg i nie mam żadnego z Twoich problemów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggfg
idz do gina on chyba ci cos doradziaw ostatecznosci operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to zabiegi na ten problem robią kobietom, które nie planują już dzieci. Moja znajoma ma 31 lat i ten problem. Lekarze nie chcą jej zrobić zabiegu bo wg nich jest zamłoda. Ona jednak "wychodziła" sobie go bo twardo twierdzi, że nie będzie miała już dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesze sie ze mialam cc
naprawde :D To jakis kosmos co tu opisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dh l,xc
Dlaczego kosmos ? To co się przydarzyło autorce to przypadek jeden na ileś tam ;) 3/4 kobiet nie ma tego problemu po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhhhhhhhhhh
cesarka jest THE BEST!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hembebenge
Tak kurwa, cesarka jest the best. Ja po cc nie mam czucia na brzuchu, łonie i całej piczki, o łechtaczce nie wspomnę. Zajebista perspektywa pożycia intymnego na przyszłe lata... uszkodzonego nerwu już się nie zoperuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasass
a ile masz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna anonim
Witam,mam 27 lat i urodziłam 3 dzieci z wagą 4400g(każde co do grama),wszystkie porody były naturalne za każdym razem miałam nacinane krocze,tyle co chodziłam do lekarzy żaden mądry mnie nie poinformował ,że waga dzieciaków jest tak duża zawsze tuż przed porodem mówili że około 3kg.Dwie dziewczynki urodziłam rok po roku,i najmłodzsza ma teraz 3 latka.Ostatnio wydaje mi się że moja pochwa zrobiła się większa i że mi wypada macica.Podczas stosunku mam silne bóle brzucha i w ogóle ciągle mam problem nie trzymania moczu,jeszcze do tego dochodzi silne krwawienie podczas miesiączki,leje się ze mnie jak po zabiciu prosiaka i do tego wielkie skrzepy krwi męczę się tak przez 6 dni,muszę jeszcze dodać że zaczęłam miesiączkować w wieku 8 lat-szok prawda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkalala
a to po cholerę rodzą po tyle dzieci i to jedno po drugim, przecież wiadomo, że każdy poród rozwala narządy. Same sobie winne, jak nie dbają o siebie.Takze mam jedno i mam gdzieś więcej dzieci, wolę być zdrowa, a nie męczyć sie później do usranej śmierci z popuszczaniem moczu, wypadaniem macicy, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resurcy23
napisze wam lepsza rzecz-mojej kolezance wypada macica mimo ze nigdy nie rodzila...to dopiero jest dramat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerzne twoja matke
dajcie laski jakies zdjecie tego wypadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ..............jest ok
pierwszy raz słysze by cos takiego zdarzyło się po pierwszym porodzie!to siezdarza czasem,owszem ale po4 ,5 ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie prawda, mojej mamie się zdarzyło po 2 porodzie (pierwszy był 15 lat wcześniej) no ale jak się ma 40 lat i rodzi 4,5 kg dziecko to bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×