Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aldona123

wielkość penisa a fajny seks

Polecane posty

Gość aldona123

mój facet ma, razem mierzyliśmy, 16 cm długosci i 13 obwodu, seks fajny, nie boli, czy rzeczywiście te rozmiary są najlepsze. raz byłamz 13-cm, "wypadał ze mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czmak
tylko 16 mam 13 lat i mam ok.12-13cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek234
ja mam 17 cm i czasami moja boli w poz na pieska a czasami nie Nie wiem od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gosc bez logowania
Kazdy lubi co innego chyba. Liczy sie dopasowanie a nie rozmiary. Dla ciebie jest taki idealny pewnie ale np inna kobieta wolalaby tego 13 cm a znowu inna musialaby miec ponad 20 cm zeby sprawilo jej to rozkosz. O gustach sie nei dyskutuje przeciez. Kazdy jest inny i kazdy lubi co innego. I tak jest w calym zyciu. Ale masz racje taki 16/13 to dobry rozmiar. Rownie dobrze moglby byc 17/14 tez bylby fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona123
16/13 to faktycznie dobry rozmiar, chociaż mój facet czasem się martwi, że może nie jest mega najwiekszy, ale to przecież nie najważniejsze, ma za to bardzo dużo spermy, wprost fontanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle Aldona ze
rozmiar Twego faceta podchodzi zdecydowanej wiekszosci kobiet,dla czesci bedzie juz w gornej tolerancji a dla stosunkowo niewielkiej grupy moglby byc wiekszy.!6 to tak w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Kundera
nowy gosc bez logowania 13? nie przesadziłeś, raczej nie wiele kobiet byłoby z takiego zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gosc bez logowania
Napewno sa takie kobiety. moze niewielki procent ale zawsze. A jaki wg ciebie jest przedzial jesli chodzi o dlugosci i grubosci penisow ktore daly by ci przyjemnosc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Kundera
Mnie pytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izin37
orgazm u kobiety to sfera psychiki a nie rozmiar czlonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gosc bez logowania
Tak ciebie zapytalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazm u kobiety to sfera psyc
no wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Kundera
izin37 chyba komuś tu umknęło sporo tematów na temat dłg. członka był taki na którym kobiety wspominały swoje doświadczenia z małymi członkami i mówiły, że to tragedia, seksu nie dało się uprawiać z 13 cm, pisały: miłość miłością, ale "coś" w spodniach facet musi mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Kundera
Milan Kundera- czeski poeta Jak dla mnie oczywiste, żem jest facetem...a wielkość mojego przyrodzenia zawiera się raczej w dolnej (zdecydowanie dolnej) granicy średniaków, a może to już mały...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzaj milan
znajdzie sie bardzo wiele kobiet ktorym wystaczy te 13 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Kundera
To mi znajdź takich z 10....A Tobie starcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izin37
zgadza sie ale jak wszysko sie dobrze uklada izona jest zadowolona to juz podczas wkladania ma na wstepie pierwszy orgazm powtarza mi to cale zycie psychika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Kundera
Ale ja nie mówię o stałym związku, a tym bardziej o małżeństwie, tylko o przygodnym seksie...ile dziewczyn się takim zainteresuje, jak zobaczy taki "interes", jak to piszą koleżanki na kafe, to mocno się zniechęcają, pomimo tego, ze partner jest atrakcyjny...oto słowa z tematu o małych penisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isunia
Ja uprawiam seks z mężem i przyjacielem domu,mamy taki trójkącik.Najpierw przeleci mnie mąż pózniej Kaziu.Kaziu ma na prawdę dużego i grubego,nie mierzyłam go.Ale jak mnie posiądzie to czuję się mocno wypełniona i osiągam dwa orgazmy prz jednym stosunku.Polecam trójkącik,coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×