Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LIWIA & Red

ZWIĄZEK Z KIEPSKIM SEKSEM NIE MA SZANS!!!!!!!

Polecane posty

Gość LIWIA & Red

Piszę to jako młoda (22l) kobieta ze stażem związku ponad 4 lata... Mój facet jest cudowny pod każdym względem natomiast... SEKS JEST BEZNADZIEJNY W zyciu mu tego nie powiem... NIGDY nie doprowadził mnie do orgazmu (ani palcem ani minetką - o seksie nie wspomne). Zastanawiam się żeby zakończyć ten związek - wiem że to okropne... Ale chce wiedzieć jak to jest upajać się seksem... Nie chce już oszukiwać go że jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ja to znam !!
Hej ;) Byłam w związku ok. roku. Facet taki cieniasss w łóżku że masakra. Tego nawet nie można było nazwać seksem ;/ Jedyne co potrafił to dobrze zrobić palcówe. Niewiedziałam co robić, moja przyjaciółka mi powiedziała dokładnie te słowa: JAKI SEKS TAKI ZWIĄZEK... Zerwałam, nie żałuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ja to znam !!
Hej ;) Byłam w związku ok. roku. Facet taki cieniasss w łóżku że masakra. Tego nawet nie można było nazwać seksem ;/ Jedyne co potrafił to dobrze zrobić palcówe. Niewiedziałam co robić, moja przyjaciółka mi powiedziała dokładnie te słowa: JAKI SEKS TAKI ZWIĄZEK... Zerwałam, nie żałuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze wpierw mu powiedz ze nie jest ok i facet sie nauczy jak sprawiac ci przyjemnosc. Myslisz ze trafi ci sie odrazu swietny w lozku i z fajnym charakterem? powodzenia naiwna kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram seks kiepski nie urat
uje zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfv
inaczej powiem , jaka kobieta taki sex , a jeszcze inaczej , jak dbasz tak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIWIA Red
Zaraz wroci z pracy... ja mam ochotę na seks.. ale wole sama sobie sprawić orgazm niz z nim się męczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboooogaaa
wiec mam taki sam problem. Mam kochajacego chlopaka , jestesmy jz 2 lata razem i tak samo nigdy nie doprowadzil mnie do orgazmu.... ani przez minetke, palcowke i sex. Natomiast sama moge sie doprowadzic bardzo szybko. dlaczego tak ?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboooogaaa
moge z orgazmem liczyc tylko na siebie;/ gdy np sie kochamy i jest juz po, on idzie wziac prysznic a ja wtedy robie sobie dobrze...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfv
nie nie przyszło bo to tempe zapatrzone w swe potrzeby kobiety , ktore uwazaja ze mogą lezec a facet ma im dac orgazm , a tu zonk , juz wszyscy wielcy tego swiata w tej konkretnej kwesti orzekli , ze orgazm kobiety rodzi sie w glowie a nie w jej cipie i falusie faceta - ale wy tu piszace i tak nie wiece o czym ja mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIWIA Red
Tak tylko to wlasnie ja go wychowałam na egoiste Ja mu robie ciągle lodziki Ja jestem w sumie na zawołanie ( bo mam ochotę zawsze) I to on jest "zmęczony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboooogaaa
no wlasnie zastanawialam sie ze to moze cos ze mna jest nie tak.. bo to wkoncu moj drugi partner i ani z tamtym ani z tym nie mialam orgazmu;/ nie wiem co jest nie tak:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz orgazm sama to przede wszystkim naucz go takiej samej stymulacji. Jeśli masturbujesz się ręką nie zaciskając ud to powinno się udać z partnerem. A pochwowy to raczej daleka droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfv
z trzecim tez miec go nie bedziesz , bo jego sie trzeba nauczyć , a ty sie o to nie starasz ! myslisz , ze do orgamu potrzebny ci jest facet , a jak nie on to jego przyrodzenie , jak bedzie mial małego to w tym upatrzysz wine braku swojego orgazmu itd. opowiem cos z swego zycia - kobieta ktora nigdy nie miala orgazmu - mialem z nia sex , o dziwo bardziej ona chciała niz ja i o dziwo była to kobieta ktora miala najszybciej orgazm jaki mi było obserwowac u kobiet , a przy czym mój udział w nim był zaden , bowiem ja lezałem a ona na mnie usiadła jak usiadła dostała pieknego orgazmu :) o tym ze swoja kobiete mogę doprowadzic w 5 minut paluszkiem , a czasem penisem swoim i w dwie godziny nie dam rady , a do małych nie nalezy .... wiec macie odpowiedzi na swe watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboooogaaa
boje sie ze go nie naucze bo mam tylko orgazm w takiej pozycji : leze na brzuchu i na swoich dloniach ktorymi masuje jakos tk dziwnie cipke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfv
znowu siegasz nie tam gdzie trzeba , czytasz co pisze ? ty budzisz orgazm pozycja i dotykaniem sie palcami ! a ja o czym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfv
tak sie go nigdy nie nauczysz , to co robisz ma w prawdzie pomóc , ale nie byc jedynym i wyłacznym czyms co spowoduje , wywoła w tobie orgazm , ty masz orgazm mechaniczny , a musisz wyzwolic ten umysłowy , ze tak napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboooogaaa
Ty chyba nie zrozumiesz bo nie wiesz jak to jest. Moje cialo juz sie przystosowalo do takiej pozycji , tego sie obawiam. Bo nawet mi samej w innej pozycji dosc.. a o sexie z facetem nie wspomne. Wiec co mi radzisz?? Bardzo bym chcciala wkoncu to przezycc z nim ale boje sie ze to sie nie uda.. a trudn jest mi tak zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboooogaaa
no jak mam sie postarac o ten orgazm 'umyslowy'??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghyjk
jakie to przykre ze w dzisuejszym swiecie wszystko opiera sie na seksie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka niunka 23
mam 21 lat z kazdym facetem przechodziłam orgazm nigdy nie miałam z tym problemu..jeden sie tylko trafił taki co nawet dotknąc nie umiał porzadnie dla niego gra wstepna to było dotkniecie ręką mojej cipki i tyle w temacie miał duzego ale co jak nie potrafi tego wykorzystać dochodził po 40s. albo ogolnie nie chciało mu sie bo był zmęczony....zakonczyłam ten fatalny związek.. dla mnie seks ma duze znaczenie a jak koleś mnie nei potrafi zadowolic to predzej czy pozniej go zdradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfv
zawsze sie na nim opierało , podaj czasy kiedy było inaczej .... po drugie na czym ma sie niby opierac ? po co mi kobieta , a po co kobiecie mezczyzna , pomijam pasozytnicze zapedy - do niczego ! i badzmy szczerzy taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboooogaaa
mnie zaden nie potrafi zadowolic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak gajfer
Kobieta jeśli nie jest w pełni usatysfakcjonowana z seksu, a do tego jest młoda i nie związana na serio(slub) ZAWSZE ZDRADZI. Facet powinien dac jej możliwość zasmakowania innego faceta - szczególnie gdy miala ich niewielu. Facet ktory wie ze nie zaspokaja swojej kobiety, powinien miec reszti honoru i odejsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfv
kobieta ktora nie potrafi wykozystac faceta do osiagniecia satysfakcji z sexu - tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboooogaaa
ja jestem mloda bo mam 19 lat, ale gdyby moj chlopak ode mnie odszedl nie wiem co bym zrobila! juz wole nigdy nie miec i z nim byc. Bardzo go kocham aczkolwiek zaluje ze nie potrafi mnie zaspokoic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfv
bredzisz ciagle , on nie ma z tym nic wspólnego , ja nie wierzysz zrób to z innym , okaze sie , ze i 10 cie nie zaspokaja - choc moze ktorys trafi w tzw polaryzacje z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboooogaaa
to co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfv
chciec sie kochać ! a nie dawac bo ktos ma ochotę ! zadbac o to by partner umial rozbudzic w tobie to co w umysle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×