Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafika

Cellulit

Polecane posty

Gość Kafika

Nieszczesny problem wielu kobiet... Czy któraś z Was zdradzi skuteczny sposob na pozbycie sie go?.. No i nie mam fortuny na kuracje... Nie śpie na kasie:) Ale powiedzmy jakies 500 zł mogłabym wyskrobac, oby to nie było wyrzucone w błoto... Mam cellulit na udach... Tak bardzo chce sie tego pozbyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupencjaaaa
Ćwiczenia, Ćwiczenia, picie dużo wody , masaż ( olej z kawą ), dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaczySpec
Hej, co myślicie o tym e-booku, w którym jest ujawniony rosysjki sekret uzyskania dodatkowych centymetrów wzrostu niezależnie od wieku ? http://wzrostmax.pl/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie?
ćwiczenia? jak jest zaawansowany celulit to na pewno nie pomogą, picie wody tak tak. Celulit mam od ciązy, ćwiczę, codziennie od kilku lat już, piję dużo wody, zielonej herbaty, byłam na różnych zabiegach, robię masaż bańkami chińskimi i nic go kurwa nie rusza, doły jak były tak są. A i tabletek też próbowałam,. Pieniądze wywalone w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupencjaaaa
można sie pozbyc cellulitu cwiczeniami, tylko to trzeba poprzec dietą. współczuje tym pania które biora tabletki antykoncepcyjne one tez działaja na to, żeby nigdy nie znikała wrecz przeciwnie był i miał sie dobrze sorki za literówki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie?
No ja akurat zadnych tabletek anty nie biore i tak mam ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupencjaaaa
a czemu nie?? nie naskakuj na mnie , normalnie to o czym mówiłam wystarczy. Ale jesli masz głeboki cellulit to juz drenaże i inne takie moga pomóc , kremik na cellulit z apteki to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie?
Ja na nikogo nie naskakuje, tylko mowie ze tabsow zadnych nie biore, a i kto tu mowi o tylko kremiku jakims. Wszystkiego juz probowalam, zabiegow u kosmetyczki takze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafika
No własnie..ja i kremy, dieta, masaze(ale własne) i nic... mój cellulit jest mi niestety wierny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssssssssssssssss
ja kupiam relax stone -jest o tym topik. robie masaze i wydaje mi sie, ze jest troche lepiej. ale nie robie codzienieniestety. kupilam na allgro, za ok100zł. masaze dużo dają, a mi w wannie sie nie chce, tu to oglądam film, wiecszbcij czas leci. ale niestety nadal go mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
ja dwa lata temu pozbyłam się cellulitu właśnie masażami miałam 11 zabiegów każdy kosztował 50zł ale było warto bo nie mam tego pioruństwa do dzisiaj oczywiście ruch i wcieranie oliwki to jest tel do rejestracji 501490830 a to bezpośrednio do p.Jurka519336529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKozik
Ja chodzę na masaże, a do tego przyjmuję Cellectiv. bardzo chwalę sobie suplement, cellulit ulega wyraźnej redukcji. Jestem coraz bardziej zadowolona z wyglądu. Więcej o tym produkcie możecie tutaj poczytać :) https://www.chcemyschudnac.pl/cellactiv/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×