Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwionawagą

ile schudłyście po porodzie???

Polecane posty

Gość moik
ja 2 miesiące po porodzie waże tyle co przed i wchodzę w przed ciążowe spodnie. a jestem po dwóch ciążach już. mam nadzieję zrzucić jeszcze parę kilo, choć i tak już teraz ważę prawidłowo do wzrostu ale zamierzam zejść do dolnej granicy BMI. Choć nie na siłę ale przy okazji karmienia może samo zejdzie. :D wygląd brzucha jest dobry -cały czas o niego dbam więc mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moik
a i miałam 15kg na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przy pierwszej ciąży przytyłam 18kg po porodzie zrzuciłam 14 a 7 miesięcy później ważyłam dodatkowe 10 kilo mniej:) przy drugiej 18 kg na plusie a przy porodzie straciłam niecałe 4.... 10 miesięcy później zostało mi 3 na plusie... więc nie ma reguły a i tu i tu jechałam na piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodziewająca się dziecka
dojarew Jadłaś tak jak w ciąży? W ciąży należy spożywać o 300kcal więcej a przy karmieniu piersią o 500kcal, czyli trzeba jeść więcej a nie mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam-dla dzieci i mam
proszę skopiować caly link i wkleic , cos sie zle wkleilo i jak sie kliknie wychodzi nie wiadomo co :( ale zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam równo 10kg i w dniu porodu odpadło 7kg. W 2miesiące później byłam -4 kg wobec wagi wyjściowej. Ruch i opieka nad dzieckiem. Nie karmiłam piersią. Za to moja dobra koleżanka przytyła raptem 4kg. Całą ciążę miała tragiczne wymioty-do samego końca. A po porodzie przeszły dolegliwości żołądkowe, zaczęła karmić piersią i ... przybyło jej 10kg w ciągu 8 miesięcy... Teraz odstawia dziecko od piersi i bierze się za ćwiczenia i dietę. Także nie ma reguły. Skoro lekarz mówi,że to wody,to powinnaś mu wierzyć i spokojnie czekać do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macka
Witam ! W ciąży przytyłam 22kg, urodziłam 6 sierpnia 2012 córeczkę - poprzez CC. Jak zobaczyłam się po porodzie byłam przerażona, dziś mija prawie 2 tygodnie od porodu, a ja mam 14kg mniej oraz wchodzę w spodnie i większą część garderoby z przed ciąży. Karmie piersią, jem tylko gotowane mięso itd bo mała ma kolki ;/ - niestety. Mam nadzieję, że do końca roku zrzucę pozostałe 8kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAlabbaster
Przytylam 18 kg, po 3 dobach spadlo 10 kg i 3 w pierwszym tygodniu w domu. Zostalo 5, ale nie robie z tym nic, bo przed ciaza bylam chuda a teraz dopiero wygladam naprawde kobieco. Mialam CC i piersia karmilam kilka dni tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia_ii
hejo:)ja w ciąży przytyłam 17kg a po 2tygodniach schudłam 18kg. Teraz wypada czwarty miesiąc i ogółem schudłam 30kg. Nie głodzę się Jem normalnie i masę ciastek a waga i tak powoli leci. Ważę już 55kg. Ciąża mnie odchudziła a tak bardzo się bałam. To na głodówkach schudnąć tak nie mogłam. Pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejtnm
Straciłam wszystko stopniowo, ćwiczyłam brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciąży przytyłam 12kg. Po urodzeniu wróciłam do swojej wagi,nawet szybko ( czyli do ok 46-48kg), nie ćwiczyłam, chodziłam dużo na spacery:) Piersią karmiłam 1 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie nie chce wierzyc , ze tak wszytskie szybciutko zrzucilyscie te ciazowe kg. :D Jakos idac ulica nie widac tych matek-lasek ktore pchaja przed soba wozek tylko przewaznie ( nie zawsze) maja wielka dupe i opnke na brzuchu. Blagam was ludzie , klamniecie i tyle, no ale klawiatura wszytsko pzryjmie. :O Ja ur ponad rok temu i jesczze jestem +5kg a od poczatku roku schudlam juz 8kg. Ostro cwicze i nie objadam sie. Karmilam piersia to mialam taki aprtyt , ze wymiatalam lodowke w minute ale o dziwo nie tylam ale tez nie chudlam :( Wiec z tym karmieniem to dla mnie sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollygirl
Ja byłam 24 kg na plusie i jestem 3 m-ce po porodzie. Schudłam już 12 kg, pozostało drugie 12 kg. W sumie nie jest tak źle, ale rzeczywiście brzuszek jeszcze mam i przytyłam w udach. Cały czas chudnę, ale już nie tak szybko jak na początku. Ciekawa jestem czy jeszcze mi się macica obkurczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam do swojej wagi plus minus, ale wiadomo po cesarce ciężko zgubić oponkę ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciuchna
2 miesiące po porodzie ważyłam o 2 kg mniej niż przed ciążą (w ciąży na plusie było 18) - w moich okolicach raczej trudno spotkać grubasa z wózkiem -zwykle spacerują same laseczki. Nie robiłam nic -samo ze mnie zeszło, może dlatego że kg ciążowe to dziecko,wody płodowe, łożysko itp i opuchlizna niestety. Jadłam zdrowo i nie nabierałam sadła po prostu,dlatego też 4 miesiące po porodzie ważę mniej niż przed ciążą i jedyne co mi zostało to mała fałdka na brzuchu i ciemna kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
w ciąży przytyłam 12 kg i szybko zrzuciłam 10. Jestem pół roku po porodzie i nie mogę się pozbyć tych ostatnich dwóch - ciągle wracają. Jakie ćwiczenia polecacie na ujędrnienie skóry po ciąży? Nie podoba mi się mój brzuch, ale nie chcę wyrobić na nim mięśni. No i pojawił mi się cellulit na udach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w ciazy schudłam 7 kg pózniej przybrałam 5 :D wiec dalej na minusie 2. Po urodzeniu straciłam jesczze w przeciagu tygodnia od porodu 14 kg. Narazie jestem cudownie zadowolona. I nie wiem jak to mozliwe bo kolacje mąż robi mi zazwyczaj o godzinie 23 jak robi sie cisza w domu :D POZDRAWIAMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez przytylam 18 a schudlam juz 25. 4 miesiace po porodzie. Przez pierwsze 3 karmilam piersia ale bez zadnej diety. Teraz karmie butelka itez zadnych diet nie stosuje. Przed ciaza wazylam 62 a teraz 55. Tyle co zawsze kiedys.jakies pol roku przed ciaza mi sie przytylo 7,jak powaznie zaczelam myslec ze juz pora na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ciąża ważyłam 65 kg, tydzień przed porodem 79. 3 miesiące po porodzie - 50 kg. Tylko teraz muszę się bardzo pilnować żeby tę wagę utrzymać, bo kocham jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999-000-000
przed ciaza wazylam 62 kg, przed porodem samym 80, po urodzeniu dziecka 70kg, w 4-5 m-cy zeszlam do 55kg, ale ostro wzielam sie za siebie+zabiegi wyszczuplajaco-ujedrniajace, dlatego nie mam prawie rozstepow, mam super jedrne cialo o plaski brzuszek, ale troche kasy poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytyłam 25 kg była przerażona jestem 2 tyg po porodzie i mniej 17 kg. Zostało jeszcze 8 wiec nie jest tak złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja miałam pod koniec lipca cc. W ciazy przytyłam 10 kg (z 58 na 68 kg). Po wyjsciu ze szpitala bylo 64, potem po ok 3 tyg waga stanęła na 61 kg. Od 4 tyg jestem na ostrej diecie (skaza białkowa u małej, karmię piersią) i teraz ważę 57. Niewiele mogę jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciąża ważyłam 56 kg przy 170 cm wzrostu pod koniec ciąży 70kg a po porodzie spadło 8kg już , po 3 msc ważę 59 wiec jeszcze 3 kg chciałabym zrzucić - nie ma tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed ciążą ważyłam 49,5 kg. W ciąży książkowo przytyłam niecałe 10 kg. Teraz synek ma 14 miesięcy, a ja ważę 47,5 także o. Chociaż jeszcze trzy miesiące temu ważyłam 46... Walczę o każdy kilogram, naprawdę. Jem za pięciu ( mama straszne ssanie przy karmieniu piersią). Mam 31 lat. Z kolei moja przyjaciółka w wieku 28 lat urodziła dzieciątko, przytyła 20kg(,wielowodzie). Coraz ma trzy latka, Ola dopiero doszła do swojej wagi z przed ciąży, ale brzuch"sflaczały" jej został i piersi też, że nie wspomnę o rozstępach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angi

Przybralam 18 kg , po porodzie nie jadłam słodyczy ciast i żadnych wysokokalorycznych produktów typu pizza frytki ale jadłam ZDROWO wszystko inne i w 5 miesięcy  przy karmieniu spadłam 24 kg ! Wyglądam lepiej niż przed ciąża ! Z karmienia i zdrowego odżywiania (5 posiłków ) można wyciągnąć wszystkie zbędne kg !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×