Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez niku,,,,,zapomnialam

35 tydz krwew moczy

Polecane posty

Gość bez niku,,,,,zapomnialam

bardz sie przestraszylam przed chwila w toalecie zobaczylam krew w moczu od rana pobolewal mnie brzuch ,czy cos moglo sie stac dziecku:(niewiem co sie dzieje boje sie o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba logiczne jest
Odchodzi Ci czop śluzowy! Możesz w każdej chwili urodzić, a to za wcześnie!! Ja urodziłam tydzeń po odejściu czopa, ale znam przypadki, że kilka godzin po... Połóż się i odpoczywaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elis22
Krew w moczu oznacza zastój w nerce najprawdopodobniej!Biegiem do szpitala ja miałam silny ból brzucha i się okazało,że dziecko tak uciska na nerkę że sie zrobił zastój,po prostu mocz nie odpływał z nerek do pęcherza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elis22
Nie wiem dlaczego nie wyskakuje moja odpowiedź,więc piszę jeszcze raz.Radzę jak najszybciej do szpitala!ja miałam niedawno krew w moczu i bóle brzucha i się okazało,że mam zastój w nerce i musieli nakłuwać nerkę i wprowadzić cewnik(nefrostomia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie to czop...ale proponowałabym konsultację lekarską jk się pojawi znowu. Może tak być, że poród będzie szybko a czasami nawet i 3-4 tyg po odejsciu czopa. KONTROLUJ RUCHY DZIECKA!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×