Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Babski Świat

Nowa Markowa Odzież w Super Cenach !!! NAPRAWDĘ WARTO !!

Polecane posty

Babski Świat Oferuję odziez outlet znanych producentów w naprawdę niskich cenach. Zajżyj na aukkcje i sprawdż sama http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid= 16341404 A jeśli jesteś z bielska lub okolic to zapraszam do sklepu stacjonarnego: Babski Świat ul. Cieszyńska 128 (Hulanka) 43-300 Bielsko-Biała To co mamy wystawione na allegro to tylko malutki odsetek tego co mamy w sklepie stacjonarnym, więc gorąco zapraszam do sklepu stacjonarnego http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid= 16341404 www.babski-swiat.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1991
Znalazłam kilka fajnych rzeczy na waszej aukcji, ale mam pytanie czy w sklepie stacjonarnym macie większy wybór jak na allegro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23lela23
Mi się bardzo podoba sweter nietoperz atmosphere z tym ze widze tylko w rozmiarze 44 a ja potrzebuje rozmiar 38 posiadacie je w tym rozmiarze ? Jeśli tak to proszę o wystawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że warto zwrócić uwagę na seksowną bieliznę firny Obsessive. Bielizna jest dostępna dla pań o pełniejszych krągłościach a także dla tych nieco szczuplejszych. Koszt kompleciku to zazwyczaj około czterdziestu złotych, więc nie jest to zbyt wygórowana cena: http://www.kupujemy.pl/electra-cena-sklep.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1991
SZKODA ŻE AUTOR TEMATU NIE ZAGLĄDA DO NIEGO I NIE ODPOWIEDZIAŁ MI NA PYTANIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielęozorem
@karolcia1991 a tak trudno znależć użytkownika babski-swiat na allegro i zadać mu pytanie ? Albo w necie wyszukać namiarów i napisać na maila lub zadzwonić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1991
W tym temacie było mi łatwiej ale już zadałam czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uybjhhbjklnj,,m m,
a kto teraz nosi polhalke :-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ekstra itp
Co tydzień coś dochodzi coś ubywa, niestety czasowo nie wyrabiam żeby wiecej rzeczy wystawić na allegro. Osoby z Bielska Białej i okolic zapraszamy do sklepu stacjonarnego tyam jest o wiele większy wybór, za tydzień sklep będzie otwarty w nowej lokalizacji na ul. Barlickiego 23 Zapraszamy końcem marca do nowo otwartego sklepu w ścisłym centrum miasta, niedaleko Centrum handlowego Sfera 2 dokładnie przy ul. Barlickiego 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstępnie zainteresowana
Jestem zainteresowana tą sukienką usco w kwiaty z aukcji babski-swiat ale jestem ciekawa jak ona wygląda z tyłu, proszę o fotki na emaila 123zoska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka35
Bardzo intersująca oferta ciuchów, a ja dostałam dobre wiadomosci z www.pogrosiku.eu (lubię ten serwis bo mam stamtąd kilka rzeczy), polecam, wejdźcie w aktualności na ofertę spacjalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyghbnbn
tzn do czego zapraszasz bo nie za bardzo rozumiem kilka starych szmat z lumpelsu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszcz-anka
Do Babski Świat gdzie dokładnie macie ten sklep na Barlickiego bo czesto bywam w tych okolicach a go nie kojarzę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia-19-
Niektórym to się w głowach poprzewracało chcą robić biznes na szmatach z lumpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HrabianAlina
Ja też nie znalazłam tego sklepu na Barlickiego. Czyżby sklep widmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszcz-anka
Ja dzisiaj w końcu znalazłam ten sklep Babski Świat na Barlickiego 23 w Bielsku-Białej. W sumie warto było wiele rzeczy mają na sklepie których nie mają wystawionych na allegro. Wcześniej nie trafiłam pewnie dlatego że nie ma żadnego szyldu z nazwą sklepu. Sklep jest chyba między studiem tatuaży a sklepem z tkaninami poprawkami krawieckimi. na pewno znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HrabianAlina
Dzięki bielszczanka przeję się jeszcze raz Barlickiego myślę że tym razem go znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_alle
Gość new fashion store
Zapraszam na www.newfashionstore.pl codziennie nowe ubrania :) w każdy czwartek promocyjne ceny !!!! zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrics.pl
Tanie kupowanie z matrics.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×