Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hxfghdfhghghfhg

Jak zrobić .... pawlacz ?????????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość hxfghdfhghghfhg

Witam od 2 tyg sa u mnie robotnicy wykonujacy łazienkę, w czasie remontów wpadlismy na pomysł by "zmodyfikować" a własniecie zrobic od nowa pawlacz znajdujący się pod sufitem w przedpokoju - pomysł niby prosty do zrobienia tyle ze chcemy zeby w jakis sposob nie trzeba było wchodzic do gory tylko by buty ktore beda sie tam znajdowac zjezdzały na doł , macie jkies pomysły ? am nadzieje ze wiecie o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam pawlacz też w przed pokoju nad drzwiami wejściowymi taki zwykły nie podobał mi się za bardzo wymyśliliśmy żeby go obić zwykłymi deskami a zamknięcie zrobiliśmy takie jak w stodołach na wsiach mają ludzie ot taka kołatka zwykła super to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HFJDFJDHFJDH
DZIEKI ALE Z OGOLNYM ZROBIENIEM NIE BEDZIE PROBLEMU , CHCIAŁABYM ZROBIC GO TAK BY NIE WSTAWAC NA KRZESŁO A SPOD PAWLACZA SAM BY SIE OBNIZAŁ NA JAKIS SZYNACH PO NACISNIECIU PRZYCISKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to musisz udać się moze
do jakiegoś stolarza (???), tylko nie wiem czy on da radę zrobić opuszczanie na przyciski... A nie lepiej byłoby buty umieścić jednak bliżej ziemi, a na pawlaczu schować rzeczy rzadko używane? To chyba rozsądniejsze... Nie wiem jaki masz przedpokój, ale może warto zainwestować w nową szafę z półkami na buty, a nie kombinować z tym pawlaczem? To musiałoby być coś takiego na zasadzie składanej drabinki zjeżdżającej z góry jak takie wejścia na strych, tyle że automatyczne. No nie wiem... Jak znajdziesz kogoś kto takie coś robi to daj znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbmbmnmnmnmnmn
no własnie o cos podobnego jak mowisz mi chodzi :) mój mąż by sam to ootrafił zrobic tylko problem w tym ze nie wie gdzie znalesc takie zawiasy itp a przedpokoj i mieszkanie mamy strasznie małe wiec szukamy inych rozwiazan niz szafka na buty , na ktora i tak nie ma miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULETTA
Też bym chciała taki pawlacz z tego samego powodu. Tylko jak go zrobić. Interesujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaziu123
Pawlacze opuszczane znalazłem na stronie www.masterjurus.pl. Z podświetleniem LED fo fajny bajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×