Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tereska 90,

Dziewczyny pomozcie prosze

Polecane posty

Gość Tereska 90,

Co sie stanie jesli jem tabletki anty jak jestem w ciazy . Po 21brania tabletek ma byc okres,ja nie mialam i gdy minelo te 7 dni dalej zaczelam brac tabsy zostalo mi jeszcze 3 do konca blistra.....a jak jestem w ciazy to co sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała magnolia
zrób test i jak jesteś w ciąży to odstaw pigułki, bo długotrwałe przyjmowanie hormonów w ciąży może niekorzystnie wpływać na płód. Te kilka pigułek, które wzięłaś nie powinno zaszkodzić dziecku. Ja brałam do 9 tc ciąży antybiotyki na trądzik, bo nie wiedziałam że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjdz do ikeaa
Zacznijmy może od pytania: Jak długo bierzesz te tabletki? To Twoje pierwsze? Drugie? Trzecie opakowanie? Jeśli tak, to wiadomo - organizm się przyzwyczaja. To są hormony, nie witaminy. Może być tak, że krwawienia z odstawienia nie będzie i jest to całkiem normalne. Ciąże bierze się pod uwagę, gdy "okres" nie wystąpi 2 razy z rzędu. No i teraz kolejne pytanie: Jakie bierzesz te tabletki? Współczesne pigułki raczej nie szkodzą, ale przeczytaj ulotkę i skontaktuj się z lekarzem. A jeżeli bierzesz Diane35, to odstaw natychmiast, bo to tabletki, które poza hormonami zawierają jeden składnik, który działa mutagennie i dlatego może on powodować (chociaż oczywiście nie musi) wady wrodzone. Ale zanim cokolwiek postanowisz zrób sobie test i nie panikuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×