Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza...

Wanna z hydromasażem a brzydki zapach

Polecane posty

Witam, proszę o rade doświadczone gospodynie :) Otóż mam wannę z hydromasażem, ale jakiś czas temu popsuł się cały ten mechanizm i nikt nie chcę się podjąc naprawy tego ustrojstwa.W związku z tym, że jest to nie używane, zaczyna brzydko pachniec z dysz. Każda kąpiel trwa niezbędne minimum bo zapach naprawdę staje się nie do wytrzymania. Może któraś miała taki problem, ale wie w jaki sposób to wyczyścic, żeby tak nie śmierdziało? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_28*
Napuszczasz wodę do wanny tak wysoko by zakryć dysze (jak do masażu) i wrzucasz do wanny 2 tabletki do zmywarki (do mycia naczyń) i uruchamiasz masaż minimum na kilkanaście minut. Po czym spuszczasz wodę (będziesz widziała po wodzie ile syfu w dyszach się nazbierało) na koniec myjesz wannę normalnie. Swoją drogą ja nie dopuszczam do powstania brzydkiego zapachu w dyszach po prostu czyszcząc regularnie dysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest też specjalny płyn do
czyszczenia tych rur. Wlewa się go do wody i przepuszcza przez rury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję bardzo za odpowiedzi, ale napisałam w pierwszym poście, że nie działa hydromasaż, więc nie mogę go włączyc i przepłukac rur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym ją po prostu wywaliła i kupiła zwykłą wannę, kiedyś dzięki takiej wannie z hydromasażem wróciłam z urlopu z grzybicą pochwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile płacicie za wodę
? na kąpieli 4 osobowej rodziny chyba kubik wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Ja mam wannę 1.60 więc wody wchodzi tyle ile do normalnej wanny .Jeśi nie możesz włączyć wanny to nalej wody i wlej jakiś środek grzybobójczy i zostaw na noc .Są specjalne ale ja stosuję Pollenę do dezynfekcji urządzeń prod .żywność np (w mleczarniach ).A o serwis popytaj u producenta .Taką wannę należy odkażać systematycznie a po każdej kąpieli włączyć na sucho ,żeby cała woda wyszła .To trochę pryska więc do pustej wanny wkładam duży stary ręcznik ,który wszystko wchłania i nic nie chlapie.A taka wanna jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam trochę inne pytanie, zastanawiam się gdzie kupić dobrej jakości wannę? Możecie mi polecić jakiś sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×