Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Elenii

Dekoracja ze sztucznych kwiatów do salonu.

Polecane posty

Gość Elenii

Dziewczyny gdzie w necie kupię dekoracje ze sztucznych kwiatów. Chodzi mi o wazy,donice wypełnione sztucznymi roślinami,dekoracjami ? Chcę kupić efektowną dekorację do salonu. Wie któraś może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efektowna ze sztucznych?
to chyba niemożliwe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są straszne kurzołapy. Nie warto- lepiej wybrać coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elenii
Miarka coś innego czyli co ? Efektowna ze sztucznych to możliwe :-) Te dekoracje często oprócz kwiatów sztucznych mają piękne dodatki w kolorze srebrnym lub złotym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie lepiej zywe dac?
Sztuczne to zawsze badziew. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dfcghvjjn
Sztuczne to są dobre na cmentarz. W salonie to watpliwa dekoracja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elenii
Dziewczyny wy chyba nie rozumiecie o co mi chodzi. :D To nie ma być bukiet sztucznych tulipanów z plastikową łodygą :o Nowoczesne kwiaty sztuczne są po pierwsze świetnie wykonane (do złudzenia przypominają prawdziwe) po drugie są bardzo drogie. Nie wiem czy widziałyście kiedyś takie kwiaty sztuczne . Myślałam nad aranżacją z żywych kwiatów ale ile takie kwiatki postoją mi w ciepłym salonie ? A kosztują też niemało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.e-jucca.jucca.pl/ic_kategorie.php?current_category_id=45&cPath=45&l=pl&a=1 mowisz mniej wiecej o czym takim?? widzialam u kolezanki,miala taka kompozycje z mniej wiecej takich pierdolek,w wysokim szklanym wazonie,tak,ze kwiaty i te inne galazki nie wystawaly nad wazon,stalo to w takim oswietlonym halogenami rogu pokoju,i wygladalo swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noinoinoi
Można z żywych coś w stylu ikebany napewno ładniej to wyglada niż ze sztucznych. Może to być kompozycja z rośliny +dodatki w postaci gałązek drewienek sznurkow w jakimś ciekawym naczyniu... Pasujace do stylu w salonie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odsyłam na stronę jessi ma przepiękne sztuczne kwiaty i kompozycje... nie wiem z jakiego regionu jesteś, ale tak, czy siak warto zobaczyć http://www.jessi.pl/hurt_album_rok/kompozycje_z_kwiatow_sztucznych/index.html w zakładce "wiosna" też jest trochę sztucznych kompozycji to co jest na stronie, to zaledwie cząstka asortymentu ps. wbrew pozorom sztuczne kompozycje wcale nie są passe :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elenii
Noinoinoi wiem, że z żywych taka kompozycja byłaby piękna ale po max tygodniu kwiaty żywe byłyby do wyrzucenia. Koszt naczynia liczę do max ok.kilkudziesięciu zł (jakiś stylowy wazon, waza lub donica na nóżce) plus kwiaty żywe (chcę żeby kompozycja była duża i nietuzinkowa) to zbyt duży koszt,żeby po tygodniu wyrzucić do kosza i kupić nowe. Bardzo lubię kwiaty i często sama sobie kupuję kwiaty cięte do wazonu. ;-) Ryjekk te kule przypominają mi czosnki tak żywe jak i sztuczne bardzo fajnie wyglądają : http://kwiatycebulkowe.pl/czosnek.html Paulla24 o czymś takim podobnym właśnie :-) W takim długim,szerokim szkle znajoma ma kompozycję,bardzo fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elenii
Ulotna chwila coś takiego,piękne rzeczy mają :-) ale niestety nie mają sklepu internetowego. W mojej okolicy nie ma fajnej kwiaciarni w której byłoby coś takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elenii...Jessi to bardzo fajna babka, myślę sobie , że gdybyś do niej napisała, to może byłaby w stanie Ci wysłać jakąś kompozycję którą byś sobie upatrzyła.Ona ma też pracownię florystyczną, uważam, że zapytać nie zaszkodzi, a nóż widelec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Ja myslę ,że zamiast sztucznych warto zrobić kompozycję z egzotycznych kwiatów suszonych .Można znależć naprawdę super .Są tam i gałązki ,liście ,owocostany .W kwiaciarni pewnie by Ci zrobili kompozycję jaka Ci pasuje chyba,że sama potrafisz .Trzeba tylko zwrócić uwagę czy bukiet będzie oglądany z góry ,czy np tylko z jednej strony.A może jak chcesz swieże to w dużej donicy zrób kompozycję z doniczkowych.Miałam tak kiedyś i w jednym miejscu ukryłam w ziemi cienki szklany wazon do którego wkładałam pojedyncze kwiaty (róże.tulipany etc.)Z zielenią dobrze się komponują .Chyba to lepsze niż najpiękniejsze sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elenii
Joela fajny pomysł z tymi egzotycznymi kwiatami suszonymi,ale robiąc samemu taką kompozycję czy to ze sztucznych kwiatów czy z naturalnych trzeba mieć wyobraźnię i poszukać po sklepach tych wszystkich drobiazgów.Ja nie za bardzo mam taką możliwość,bo nawet nie znam kwiaciarni dobrze zaopatrzonej w takie rzeczy a mieszkam w maleńkiej miejscowości. No i tej wyobraźni też mi brak dlatego szukam gotowca :-) Ulotna chwila im więcej patrzę na stronę Jessi tym więcej rzeczy mam ochotę kupić :D Myślisz,że coś by mi wysłała ? Nie wiem może odważę się i zadzwonię bądź napiszę :-) Tylko to trochę skomplikowane,bo musiałabym popytać o ceny poszczególnych kompozycji a podoba mi się dużo rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eleni....niestety to nie są tanie dekoracje-jakość ma swoją cenę, nic nie ryzykujesz, więc czemu by nie napisać lub zadzwonić :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.cornflowers.pl
może tą Panią zainteresuje www.cornflowers.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khymkhymkhym
Wcale sie nie zgadzam, ze sztuczne to na cmentarz i ze badziewie. Sama sie nacielam u znajomych :D Kupili sobie sporego sztucznego krzaka fikus beniamina. Jedyna roznica, to to, ze sztuczny jest zbyt... zdrowy. Naturalnemu sypia sie liscie, zolkna itd. a taki sztuczny w przyciemnionym, duzym pomieszczeniu zdaje swietnie egzamin. Potem widzialam inne sztuczne i krzaczyska, i kwiaty - sa naprawde swietnie zrobione i sama polecam osobom, ktore nie maja ani reki, ani czasu, ani checi na zabawe z zywymi roslinami. Ja tam zawsze znajde czas i checi ale nie potepiam w czambul odmiennych oczekiwan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatkolubna
Ja mam wiele takich "sztucznych" dekoracji w domu, to taki miły i oryginalny akcent. wcale się nie trzeba wykosztować albo natrudzić a wnetrze naprawdę może zyskać. Kiedyś kupowałam sztuczne kwiaty i takie suszki oryginalne w Ikei ale odkryłam, ze w necie jest taki wybór i to takich innych i ładniejszych niż te ikeowskie, że teraz tylko przez internet kupuję. Mam już swojego ulubionego sprzedawcę na all - ma wielki wybór i fajne propozycje wykorzystania. ostatnio w takie łódeczki zainwestowałam http://allegro.pl/lupiny-lodki-duze-susz-egzotyczny-i2568120119.html Pięknie wyglądają na komodzie i kupiłam sobie takie pomarańczowe kule http://allegro.pl/bell-cup-pomaranczowy-susz-egzotyczny-i2599195215.html i wrzuciłam do wazonu - ślicznie to wygląda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Sprawnie realizują zamówienia w firmie Lotos - www.lotos.net.pl . Ja bym ich polecał. Dobra jakość w rozsądnej cenie. Zamawiam u nich sztuczne kwiaty już 5 rok, także widać, że współpraca się musi układać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie, jeżeli jakościowo są dobrze zrobione to okej :) Sama mam w łazience, zamawiane z hurtowni bomm.pl i jestem bardzo zadowolona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami to kiczowato wygląda. Nigdy bym nie kupiła kwiatów do salonu z takiego sklepu po 5.99 czy chinola. Po pierwsze ciężko się je czyści, po drugie blade kolory szybko się robią. Ja z megasceny zamawiałam i doniczkowe i do wazonu. Tylko wodą spryskuję i bez problemu. ALe widać ze jakościowo całkiem inne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na www.erena.pl mają w tej hurtowni kwiaty sztuczne naprawdę dobrej jakości. Kupowaliśmy hurtowo po naprawdę atrakcyjnych cenach, teraz też mi się zdarza kupować, cena wciąż atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 15:16, Gość Elenii napisał:

Dziewczyny gdzie w necie kupię dekoracje ze sztucznych kwiatów. Chodzi mi o wazy,donice wypełnione sztucznymi roślinami,dekoracjami ? Chcę kupić efektowną dekorację do salonu. Wie któraś może ?

Sprawdź w kwiaciarni 😉 ostatnio widziałam też dużo ładnych, sztucznych kwiatów w EuroFirany. Zdziwiło mnie, że mają takie rzeczy dlatego zapamiętałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×