Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiriya

Mój chłopak mnie okłamuje

Polecane posty

Gość Kiriya

Jestem ze swoim chłopakiem od dwóch lat nigdy nie mieliśmy przed soba sekretów...aż do dziś .... z ciekawości przejrzałam jego Archiwum na gg i znalazłam nieznany mi numer z którym rozmawia mówiąc że nie jest w związku, że zerwał z tą "inną " bo nie jest gotowy itp. A mnie co dzień okłamuje mówiąc że kocha .... Jestem załamana powiedźcie co robić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądź silna autorko
kopnąć w dupę. jeszcze chwila i Cię zdradzi. mentalnie już to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam warkoczyk blond.
Kiriya -------------------> rzuc dupka. Ma Ciebie za idiotkę chyba. Po co z kimś takim byc??? teraz jest źle, a później będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrawitana
Najpierw wybadaj na czym stoisz, jemu nic nie mów, udawaj, że nic nie podejrzewasz i wybadaj kim ona jest, pogadaj z nią z jego gg podając się za niego. Wybadaj ile ich lączy i czy już się spotkali. Gdy już wszytskiego się dowiesz, weź go na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"Mój chłopak mnie okłamujeę to kłam i jemu. a pozniej w dupe kopnij....u nich miłosc = daj mi dupy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olpppo
gdybym miala taki dowod jak Twoj to bardzo szybko bym zakonczyla ten zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iugguygugu
podszyj sie pod twojego faceta i popisz z nia , niech ci poda nr tel do siebie i zadzwon do niej, moze cos sie wyjasni a pozniej zajmij sie facetem. Niech ma za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"u nich miłosc = daj mi d**y." - dasz im to beda cie kochac.... mowie powaznie, no a jak dobrze pojdzie to jeszcze .... (nie dokoncze :P) co akurat nie jest złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiriya
Bardzo Wam dziękuję .... Macie racje wybadam wszystko a potem przeprowadzę konfrontacje... Tylko po prostu boli mnie to ze ktos komu tak zaufałam mnie tak zranił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex to jedno a zaufanie szczerość i miłośc to drugie...sexem wszystkiego nie zalatwisz bo moze to robic z toba i z inna tez jak gdzyby nigdy nic.tu chodzi o zaufanie szczerosc uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam warkoczyk blond.
nie rób z siebie idiotki totalnej i nie zabawiaj się w idiotyczne śledztwa. Pokazesz ze jestes głupsza od niego tym jak napiszesz. Odejdz z honorem i powiedz mu w twarz co odkryłas. A jak sie bedziesz bawic w pisanie na GG z tamtą pipką i inne duperele potraktuje Cie ON jak gówno bo pokazesz mu ze jestes GÓWNEM :D miej honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam warkoczyk blond.
baw sie w hujumuje i pokaż ze jestes debilką :D brawo!!!! Ładnie jej doradzacie. Płaszczysz się kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
" zaufanie szczerosc uczucia" hmmmm czyli tak ona mu zaufała? a on bajeruje inna szczerosc .... :) taakkkkkkkkk własnie uczucia? jakie uczucia przepraszam bardzo bo nie kumam? chyba bardzo ładnie poddtarł sie jej uczuciami :) wiec tu nie ma uczcu...napewno nie z jego strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądź silna autorko
po kiego grzyba chcesz cokolwiek 'badać'? sprawa jest jasna, skoro napisał jej że z Tobą zerwał to tamtą jest zainteresowany. kopnij go w dupę, powiedz mu że nim gardzisz, jest zerem a nie facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"skoro napisał jej że z Tobą zerwał " o no porosze...to jestn nowy rodzaj zrywania :P wczesniej najgorszy był sms a teraz to tak sie robi.... nie wiedizałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
teraz sie dowiadujemy juz od kochanek "twój facet z toba zrywa" albo "twój facet z toba zerwał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że się w ogóle dowiedziałam... bo może było by tak ze któregoś dnia przyszedł by i oznajmił ze jest już z kimś innym po ślubie ;) Wiecie co pie****ć go jeśli tak wybrał to jego sprawa ... Tego kwiatu jest pól światu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"Tego kwiatu jest pól światu .." :) niom :) lepiej szukac jednego malutkiego fajnego kiwatuszka który wyglada jak zaden inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
" Tego kwiatu jest pól światu ... dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądź silna autorko
mądrze robisz. szkoda czasu na takiego frajera. :) trzymamy kciuki za wytrwałość w postanowieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mintek67
Ciekawe, pamietam jak inny gosc tu pisal ze odkryl zdrade na GG i prawie ze kazda kobieta na forum ze zloscia, "jak moglesz, jej GG to jest prywatne" itd jedno prawo dla kobiet a inne dla facetow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że nie właściwie postąpiłam przeglądając jego archiwum ale gdyby nie ten przypadek w życiu nie dowiedziałabym się o tym co robi ;( Może to co zrobiłam nie było zbyt moralne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mintek67
Kiriya, Nie, ja mysle ze dobrze zrobilas, on cos ukrywal przed toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 432
Powiem Ci jako facet! Sam myslałem że jestem inny niż kazdy i że nigdy bym nie okłamał kobiety. A co do czego zawiodłem sie na samym sobie, okłamałem ja i zraniłem czego bym sie po sobie nie spodziewał... Teraz tego załuje. Dlatego pamiętaj!! prędzej czy póxniej i tak Cie oszuka;/ tacy chyba jesteśmy. Ale jakos życ z tym trzeba. Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpara sekretarra
oklamal raz, zrobi to po raz kolejny moj byly oklamal jak bylismy w zwiazku.. teraz tez klamie jak najety.. mi pisze ze kupil auto, zmienia prace na lepsza, zwiedza swiat jaka jest prawda? auto kupila mu obecna laska, z pracy go wywalili wiec nie ma wyjscia, a raty splacac trzeba, zwiedza swiat - tula sie po zanjomych w angli i probuje szukac tam roboty faceci to oszusci.. oczywiscie sa wyjatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×