Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja sie pytam

Randka. Zapraszać, czy nie

Polecane posty

Gość ja sie pytam

Czy ja jestem aż tak zdesperowana, czy zamknięta na otoczenie, że czuję wstyd, a jednocześnie chęć zrobienia: PIERWSZEGO KROKU. Gość, który przychodzi do nas do roboty zapraszał mnie na randke. To klient, nie odpowiedziałam mu, bo to krępujące. Czy mogę mu napisać maila? Czy to jest idiotyczne? Tak szczerze, gdyby ktoraś była w podobnej sytuacji, to co? Chęci są, tylko to takie jakieś żenujące dopraszanie się:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdkkd
napisz maila że sie zgadzasz ale tylko tyle. żadne tłumaczenia , faceci są konkretni i lubia konkretne odpowiedzi . facet może uzna, że w pracy wolisz takich spraw nie załatwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam
ale to, nie jest to jakieś głupie? Żenujące? Zrobiłybyście tak? Nie jest to tak, że pomyśli sobie, że napalona jakaś ta laska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdkkd
to on proponuje ty tylko sie zgadzasz na randke. facet bedzie wniebo wziety. to ty rozdajesz karty, korzystaj. przeciez nie umawiasz sie na sekswiec sie nie linczuj że zrobisz tym posunieciem wtope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam
no, ale on może wrócić do nas po zamówienie:d Wtedy się spale ze wstydu. Pozatym.. Propozycja została złożona w zeszłym tygodniu:|, no i co by było, gdyby nie zczaił o kogo chodzi. Ale ja jestem durna!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdkkd
jak ci sie podoba to działaj, jak ten facet ma sie dowiedziec, że chcesz. wkoncu zaprosił cie a ty nic. naprawiaj dziewczyno sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H 2 o wystarczy chcieć
to napisz do niego jakiegoś służbowego maila jak nie masz pretekstu, to go wymyśl np. teraz jest moda wysyłać do klientów i współpracowników info, że w dniach tych i tych przebywasz na urlopie. Może on coś odpisze w stylu życzę miłego urlopu... a ty mu odpiszesz dziękuję a wrażenia z wyjazdu opowiem na kawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam
no, to co mam napisać, o matko, ale to wszystko głupie jakieś. Ja chyba jestem jakaś nie dzisiejsza. Już podrywałam chłopaków, ale jak widać, nie wyszło mi to dobrze, skoro wciąż jestem sama i spłone ze wstydu. Może on żartował, że tak mówił. Dobra raz kozie śmierć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam
ale jak napisać służbowego maila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam
ale jak napisać służbowego maila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam
ale jak napisać służbowego maila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×