Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mydestinationnn

Odkąd wprowadził się do nas tracę kontakt z mamą.

Polecane posty

Mój ojciec nie żyje od 4 lat. W tamtym roku moja mama poznała faceta, dość szybko bo już po kilku miesiącach wprowadził się do nas. Z początku był mi ciężko z tym wszystkim, z akceptacją bo stało sie to tak nagle. Ale stwierdziłam, że szczęście mojej mamy jest dla mnie najważniejsze i pogodziłam się. Ciesze się, że jest zakochana, szczęsliwa. Ale kiedyś często rozmawiałyśmy a teraz zdarza się to bardzo rzadko bo kiedy się pokłócą moja mama wyżywa się na mnia, często bywa tak, że on się wcina w moj rozmmowę z mamą. Poucza mnie mimo, że jestem już dorosłą osobą i zapewne nie długo pójdę na swoje. Gdy on się pojawił moje relacje z mamą naprawdę sie pogorszyły. Mimo, że jest obok mnie to tęsknie za nią. Nie potrafię z nią rozmawiać. Jego słowa są waźniejsze dla niej niż moje. Ja nie jestem o niego zazdrosna i nawet mimo wszystko go lubie ale nie chce ale sądze, że nie powinien wtrącać się w sprawy między mną a moją mama a niestety często to robi. A moja mama go słucha. I to boli, że słucha kogoś kogo zna zaledwie rok a nie własnej córki która zna przez całe życie. Bardzo kocham moją mamę i chcę, żeby było tak jak kiedyś, że mogłam porozmawiać z nią o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×