Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Greeeentea

Źle pieści

Polecane posty

Gość Greeeentea

Mój chłopak pieści mnie w złym miejscu i czasami sprawia mi to ból, zwłaszcza jak mam "suche dni". Mówiłam mu, że "boli" i zabierałam łapkę na odpowiednie miejsce, ale on myślał, że całkiem chce zabrać rękę albo specjalnie się tak drocze. Dawałam mu znać, ze tak mi dobrze, no ale on tylko chwilę popiesci mnie w odpowiednim miejscu. No nie wiem już jak go nakierować, a powiedzieć też nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta-h
Co masz na mysli mowiac odpowiednie, nieodpowiednie miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanna be
To zrób tak jak ja zrobiłam. Zsunełam go na dół, rozłozyłam nogi i powiedziałam "patrz". Nastepnie sama się doprowadzilam a on cały czas patrzył. efekt??? Wtedy miał przyjemnośc patrzenia, a teraz ja mam przyjemnośc bo on wie jak robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greeeentea
Odpowiednie - w którym lubię, co mnie pieści, a nieodpowiednie - niezbyt haha :P Hmm chyba nie jestem taka odważna w sprawach seksu jak Ty, może dlatego, ze to mój pierwszy partner seksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie mu powiedz jak będziecie sam na sam. Najlepiej w trakcie. Jak będzie robił coś źle to mu to powiedz, np że za mocno, za słabo, nie w tym miejscu, a jak w końcu trafi w odpowiednie miejsce to też mu to powiedz że tak jest dobrze :) Kilka razy będziesz udzielać mu instrukcji i w końcu się nauczy ;) http://zdrowieurodamoda.blogspot.com http://psy-yorki.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greeeentea
No myślałam, ze jak powiem "boli" i kilka razy wezme łapkę przestawię to się domyśli, no ale widzę, że trzeba wprost powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanna be
cipki się wstydzisz???? Jak się wstydzisz cipki to znaczy, że do sexu nie dojrzałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×