Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Alicja222222222222

Dać mu szansę czy dać mu kosza?

Polecane posty

Gość Alicja222222222222

Zawsze podobali mi się starsi faceci.. a jak dotad mialam facetów w moim wieku. Tego poznałam jakiś miesiąc temu. Ma 32 lata . ja mam 22. Jest przystojny, wysoki ... tylko ma brzuch troche to jest jakaś wada ,ale jakoś bym to przebolała. Poza tym dobre stanowisko, jest zaradny no i kawaler.. Nie wiem czy dać mu szansę czy nie bo zarywa do mnie od pewnego czasu ?Nie wiem o nim wiele tylko tyle ,że skończył politechnikę pracuje jako kierownik w firmie No i ,że ma poczucie humoru , jest sympatyczny.. Czy ma w stosunku do mnie poważne zamiary tego nie wiem na 100 % ,ale zaroponował mi spotkanie Jak myslicie?

Gość deserek do kafe
spotkanie do niczego nie zobowiazuje wiec idz a nie marudz:P inaczej nie poznasz co i jak

Gość Alicja222222222222
Może i tak.. tylko wiecie czego ja się boje? że może on nie chce tak na poważnie i ja się na tym przejadę po tym spotkaniu? poza tym nie wiem jakby to spotkanie wyglądalo bo mieszkamy w róznych miastach ok godz drogi i nie wiem jak on je sobie wyobraża nie wiem co zrobic..

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować