Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanie do Was..

Mam dom 250 m2, ogrzewanie gazem. Mamy pytanie...

Polecane posty

Gość gość
mam pytanie do osoby ktora zaczeła wątek. Jeżeli sie buduje dom 250 m to chyba jestes osobą zamożną. A jeżeli, nie to po jakiego diabła budowałaś taką wielką chałupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat mam dom 300 który kupiłam w kryzysie i nie uważam się za zamożną. Był w cenie 150 m. Komfort życia niesamowity. Jest nas 5 osób i przeprowadzilismy się ze 100 m mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam dom ok. 200 m. Faktycznie komfort jest wysoki ale coś kosztem czegoś. Aby ogrzać taki duzy dom trzeba dużo energii. Ja posiadam urzadzenia do kotłowni od firmy http://www.atm-gazownictwo.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dom i ogrzewam go węglem. Nie ma co się oszukiwać w większości ludziom chodzi o to żeby było jak najtaniej i nie jestem tu wyjątkiem. Z tym że jest taki niby nie zdrowy to też przesada. A jeżeli chodzi o kocioł to palę w zasypowym Krzaczka i jak coś to polecam bo nie miałam z nim jeszcze żadnej awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także ogrzewam dom gazem i jestem z tego bardzo zadowolona. Ale wszystko to dzięki mojemu dostawcy, który ma ofercie ogrzewanie gazem. Korzystam z firmy http://gal-gaz.pl/. Gaz z tej firmy jest świetnej jakości, starcza na długo, a ceny są bardzo przystępne. Także nie warto bać się tego sposobu ogrzewania domu. Naprawdę nie ma czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaoglaolga
nasz dom ogrzewamy gazem od amerigas. jest to dla nas najlepsze rozwiązanie, dostawca kontaktuje sie z nami i uzgadnia termin uzupełnienia zbiornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha_85
My mamy dom w okolicach Krakowa. Grzejemy gazem. Ale wybraliśmy Amerigas z powodu korzystnych warunków i konkurencyjnych cen. Jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie gaz bardzo drogo wychodził w kamienicy. Teraz jak przenioslem się pod miasto do domu jednorodzinnego to zainwestowałem w pompę ciepła Water Furnace od Ecotherm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, niedługo wprowadzamy się z moją narzeczoną do nowego mieszkania. Z tego co nam wiadomo jest tam grzewanie gazowe na kocioł kondensacyjny. Chciałbym się dowiedzieć, jakich mogę spodziewać się rachunków za ogrzewanie? Czytałem http://instaltechnik.pl/poradnik/rozdzial-i-ogrzewanie-zrodlo-ciepla/ , że to się nawet opłaca, ale czy rzeczywiscie tak jest jak piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Zeborzyce
campbell, Ogrzewanie gazowe w bloku to koszmar - u mnie w mieszkaniu jak się okazało nie ma odpowiedniej cyrkulacji powietrza w łazience i nie mogłam włączyć wody przy zamkniętych drzwiach, bo piec zwyczajnie gasł... Jedynym rozwiązaniem było doprowadzenie powietrza przez dodatkowy przewód, który biegnie przez pół mieszkania, bo wlot miał być na zewnątrz - czyli mamy ogromną dziurę w elewacji bloku i rurę w mieszkaniu, którą zakrywam czym mogę... Gdybym mogła wybierać to na pewno wzielibyśmy elektryczną podłogówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ogrzewanie gazem, świetnym pomysłem jest zwrócenie się z tym tematem do http://machaczka.pl/ . Dobiorą oni odpowiedni kocioł do określonego domu - na tyle wydajny aby było ciepło, a jednocześnie możliwie najbardziej oszczędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Początkowo taka instalacja generuje większe koszty, które z czasem się normują. Ja mam u siebie zbiornik na propan butan i faktycznie przy świeżym domu płaciłem więcej, ale teraz już jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×