Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmaaartwiony_chłopak

problem z łechtaczką mojej dziewczyny

Polecane posty

Gość zmaaartwiony_chłopak

od prawie dwóch lat spędzam życie z moją dziewczyną. Nasz związek oboje uważamy za udany, ale nie o tym mowa. nie kochamy się jeszcze ponieważ uważamy, że mamy czas, ale coraz częściej dochodzi między nami do zbliżeń. I w tym jest problem. chciałbym, żebym nie tylko ja odczuwał przyjemność z takich kontaktów, ale gdy zaczynam pieścić jej łechtaczkę przez parę minut widać, że jest jej bardzo dobrze, po czym jej myszka kurczy się gwałtownie parę razy a moja dziewczyna zaczyna odczuwać silny ból, który nie pozwala mi jej nawet dotknąć...co mam z tym zrobić? martwię się o nią i chciałbym abyśmy oboje czerpali z takich przeżyć przyjemność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaaartwiony_chłopak
właśnie problem polega na tym, że ona nie dostaje orgazmu, albo to bardzo 'spłaszczona' wersja, że tak ujmę. według niej to jest dosłownie sekundowa fala przyjemności a potem momentalnie przychodzi ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaaartwiony_chłopak
dodam, że jej łechtaczka jest jak ogórki kiszone. ale nie taka duża, czy zielona, ale taka kwaśna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna anna weronika :P
młodzieńcze :) to jak to napisałeś 'kurczenie się łechtaczki' to zwyczajny orgazm :) więc ciesz się, że doprowadzasz swoją pannę do rozkoszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaaartwiony_chłopak
bardzo zabawne, że się ktoś podszywa, jakie to dorosłe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaaartwiony_chłopak
haha wychodzi na to, że młody ja i naiwny, ale nie sądziłem nigdy, że orgazm może być tak krótki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaaartwiony_chłopak
ostatni orgazm miała w chwili gdy pasikonik usiadł jej na łechtaczce, po czym odwrócił się do niej i serdecznie się usmiechnął. Do dziś ona ma ciarki przechodzące po plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaaartwiony_chłopak
skończ, bo zabawny/a nie jesteś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczyna uczy sie przeżywać orgazm jest to krótki skurcz i już dotykanie ją drażni Ciesz się że sie otworzyła przed tobą bo na ogól taki stan jest dla dziewcząt krepujący i juz nie dotykaj jej łechtaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_ma
Gdyby wszystkie nastolatki zaczynały się uczyć orgazmu w wieku 15 lat nie byłoby oziębłych kobiet w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaaaarwiony_chłopak
dzięki za pomoc....a ktoś ma jakieś pomysły na alternatywy/pójście dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrowana zmija
zwilż palce spermą, będą delikatniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csfcgdfdfgxgf
ja mam problem. przy masturbacji podczas osiagania orgazmu trwa t bardzo krotko i nie jest bardzo intensywny. jak miec lepsze org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świstaak
a to jest dobre pytanie, ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta-h
Nie wiem czy to ci pomorze ale ja też zawsze po ostrym posuwaniu mam coś takiego,że odbyt mi się bardzo kurczy do tego stopnia, że potem mój partner nie jest w stanie wsadzić tam nawet najmniejszego paluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź delikatniejszy
Za mocno ja pieścisz! Na drugi dzień pewnie nie może sie tam dotknąć. To nie twój wacek żebyś ja tak szarpał! Delikatnie dotykaj a będzie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRRRRwij lachona
Sprawdź czy z podniety nie wsadzasz jej przez przypadek palca w dupę. to niewątpliwie może być źródłem takiego bólu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kix
Pasikonik :) :) :) Podszywie, szczerze się uśmiałam, dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz 1 z 10
Kix dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dildo

Wsadź jej wilgotny język do ucha ale tak, żeby przeszedł przez przełyk wprost do łechtaczki. Szkoła się zaczęła to do nauki nieuki. Pałka swędzi to weź książkę do ręki zacznij czytać coś mądrego i przejdzie,albo pomyśł, jak dzieci głodują na Świecie albo, że tyle sierot jest na świecie. Jak nie pomoże to zapakuj dildo w odbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×