Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowanaaaaaaa

DYMA-BURN XTREME brała któraś??????

Polecane posty

Gość blackwomen21
Ja dzis wzielam pierwsza tab przed sniadaniem troszke dziwinie sie czuje mam zimne dlonie i stopy nie ejstem pobudzona ale raczej troszke otepiala ale to pewnie dlatego ze organizm powoli musi sie przyzwyczaic nie zamierzam przestac ich brac bo wiem ze to sprawdzony sposob na utrate wagi oczywiscie plus cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenerka
Witam Napiszę parę słów od siebie w skrócie. 3 lata ćwiczyłam na siłowni bez większych efektów. Trzymałam się diet itd. W końcu postanowiłam sie wspomóc. Początkowo Clenburexin potem thermospeed i ostatecznie Dymaburn z efedryna i bez. Rezultaty po tym ostatbim świetne. Zostalam nawet trenerką petsonalną. Jednak, i tu dla osób młodych. Problem pojawił się podczas ciąży. Walczyłam z nadciśnienie a poród musiał skończyć się cesarką...brak skurczy. Efekt moich ćwiczeń, zdrowego trybu życia utrzymywał się bardzo długo. Tylko po Dyma Burn nie mialam zgagi, ani urojeń pomimo efedryny. Teraz hestem matką dwóch wspaniałych dziewczynek i po 5 latach przerwy wracam na salony siłowni, nie ukrywam, ze wspomogę się Dyma Burn ale bez Efedryny. Jednakże należy pamiętać jaki mamy cel i nie zaczynajmy naszej historii z ćwiczeniami od termogeników. Moglabym pisać i pisać, więc nie zanudzam. Z doświadczenia powiem, że Dyma u mnie sprawdził się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×