Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierowniczka :)

różnica wieku - ona starsza

Polecane posty

Gość kierowniczka :)

Co myślicie o takich związkach? Ona 26, On 23? Uczucie się rodzi a wraz z nim lęk, że to jednak spora różnica, szczególnie, że On jest młodszy, że może czego innego tak na prawdę oczekujemy teraz od życia, że sie nie wyszalał i ostatecznie będę cierpieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto spróbować ale myśleć na dystans...może sie okazać że oboje są w wielu sprawach podobni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosicielka
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie z takimi różnicami
to wy uciekajcie mi. Jakby to było 10 lat to byś mogła pytać, ale trzy to tyle co nic. Za trzy lata on będzie już w twoim obecnym wieku, a ludzie są różni. Dużo facetów szaleje po 40-stce. Zostawiają rodziny i idą szaleć, bo mają kryzys wieku średniego. Młodzi chłopacy są lepsi niż ci starsi, bo im tak nie odbija. Patrz na człowieka, a nie na jego wiek. Rzucisz go bo jest 3 lata młodszy? Przecież to śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie z takimi różnicami
Jak myślisz, że starszy facet jest bardziej dojrzały to się mylisz. Widzę co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczka :)
Nie rzucę, bo nie jesteśmy razem. Byłam wcześniej wiele lat z kimś starszym ode mnie o 3 lata, zostawił mnie ponad rok temu bo "nie wyszalał się". Po prostu boję się że znów się zaangażuję i będę cierpieć, stąd te obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyżej dobre
zależy wszystko od człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×