Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktory kierunek lepszy?

technik prac biurowych czy bhp?

Polecane posty

Gość sympatyczny 87.
ale technik prac biurowych jest "wyjeżdzony" bo praca w tym zawodzi jest wszędzie pozajmowana, a technik bhp to pracy też chyba nigdzie się nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie??????????
taki bhpowiec jest potrzebny w każdym zakładzie więc myslę że praca po nim będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rakowiecka23w-wa
Staż potrzebny do uzyskania tytułu technika farmaceutycznego odbywa sie na podstawię umowy o pracę , a minimalne wynagrodzenie za pracę od 1 stycznia 2011 wynosi 1386zł brutto, i z roku na rok jest coraz większe, po stażu zarabia się ok 3 tys.b. , a przynajmniej w w-wie to nie ty szukasz pracy w aptece, tylko apteka szuka pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczny 87.
no więc jednak to dobrze że przerzuciliśmy się na temat o techniku faramaceucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubhiubv
rakowiecka a skad masz takie info ,że to apteka szuka ??? jak to wyglada łatwo o staż????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rakowiecka ale piszesz
bzdury :o Po co idioci podajecie błędne informacje jak nie macie o niczym pojęcia :o Staż nie jest potrzebny do uzyskania tytułu technika farmacji!!! Boże większej bzdury nie czytałam! Tytuł technika farmacji uzyskuję się po zdaniu egzaminu! Po drugie w życiu apteka nie szuka pracownika tylko trzeba się nachodzić, żeby znaleźć staż. Z pracą łatwiej ale o stażu można zapomnieć jak nie ma się znajomości, no chyba że z urzędu pracy za grosze. Tak więc rakowiecka jak nie masz o czymś bladego pojęcia to nie wypisuj bzdur. Pisał technik farmacji 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewlwka
wybierz BHP po tym masz mozliwosc dostac wolny zawód Bhpowca w kilku zakładach i tym sposobem złozysz sobie całkiem niezle płatny etat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mowia, ja mam znajoma po takich studiach która pracuje w firmie ze szkoleniami tego typu www.szkoleniabhpopole.pl i jest bardzo bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy kierunek to ukladanie plytek chodnikowych, z tskim zawsze znajdziesz prace. Pierdzistolkow po biurach juz jest przesyt dlatego ciezko znalesc frajera ktory za pierdzenie placi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzbaD
zdecydowanie bhp. co ci po pracach biurowych? sama możesz nauczyć się segregować układać itd ;p ja właśnie sama zapisałam się na technika BHP do Educatio w warszawie, uważam że to ma sens. choćby szkolenia można potem robić. i w wielu firmach tego potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxa xD
Jak iść do szkoły policealnej to na konret- ja idę na technika informatyka w Delcie Edukacja w Bytomiu. Kierunek całkowicie za darmo, nauka w systemie zaocznym. Tam mają dużo kierunków za darmo, można pójść tam i zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie kierunki są teraz na czasie ? chyba tak najbardziej technik weterynarii prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×