Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justynas1234

Sklep z odzieżą używaną

Polecane posty

Gość justynas1234

Witam, myślę o założeniu sklepu z odzieżą używaną.Mam potencjalnego dostawcę towaru dobrej jakości za ok 30zł kg.Czy ten biznes jest opłacalny i ile miesięcznie można zarobić?Ubrania chcę wyceniać.Proszę o jakieś informację osoby, które mają taki interes... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahs243
Justyna, ja też myślę o otwarciu ciucholandu. Skąd jesteś? Może we dwie otworzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynas1234
jeśli chodzi o bluzki to max do 6zł, ale już jakaś kurtka to czy spodnie wiadomo drożej...woj łódzkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynas1234
rozprza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynas1234
w okolicy są takie sklepy tylko, że towar jakościowo tragiczny...prowadzi ktoś z Was taki interes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiciSąWśródNas
za 30 zł kg to niestety nie jest dobry towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynas1234
no i masz jakieś rozeznanie, info ile kilo się sprzeda np w takiej miejscowości ok 10tys ludności??ile można zarobić??a jeśli chodzi o towar to już widziałam także wiem że jakość dobra:P gdzie otwierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam ci na początek
moje używane majty z pasem startowym. wypierz je to może jeszcze pójdą za 5 zeta. ps. wypierdziane są tylko 3 dziurki takze stan określam na 4+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świętokrzyskie, zorientuj sie koniecznie czy nie ma w pobliżu konkurencji,ale jak w miejsc. 10 tys. nie ma to jak bedziesz miala ladne ciuszki na pewno rozkręcisz interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynas1234
a możesz polecić jakieś hurtownię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynas1234
haloooo... nikt z Was nie prowadzi takiego sklepu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzaam
justyna daj sobie spokuj z tym sklepem z uzywana odzieza...ten biznes juz dawno sie wypalił nie zauwazylas ze na kazdym kroku jest jakis ciucholand?? powiem wiecej...mam wlasny lokal i go wynajmuje i mialam tez tam ciucholand ktory zamknol sie po roku...babeczka ktora go prowadzila mowiła ze tragedia ze nie warto otwerac ciucholandu wymyslcie cos nowego fajnego orginalnego a nie kolejne smierdzace ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynas1234
kto mówi, że śmierdzące??;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzieżowy sad
chętnie wymienię się informacją o dobrej hutrowni odzieży używanej za informację na maila, najlepiej z wyszukanymi metkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynas1234
justynas1234@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do zaoferowania odzież używaną w balach prosto z UK - oryginalnie zapakowane w paczki po 45kg. Są to głównie swetry, sweterki, bluzeczki, tuniki. Towar bardzo dobrej jakości. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego: 690-505-227 Możliwy odbiór osobisty w Kalwarii Zebrzydowskiej (małopolska) oraz wysyłka kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosna reklama, niby takie super ceny świetne ciuchy to dla siebe bys to trzymała, geba w kubeł a nie innych zacheceac zeby ci wykupwali sprzed nosa towar, dziwkko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestrogadobrejbabki
moja znajoma otworzyła taki sklep we wrześniu , centrum rynku , skupisko ludności dość duże ,jest tylko jeden problem w tych ogromnych paczkach które kupuje są ubranie z innej epoki których nikt nie kupi więc za każdym razem zostają jej , ceny małe bo nikt nie kupi , dwie lub trzy perełki nie zasilą ci biznesu a po miesiącu trzeba zapłacić ZUS ,czynsz , prąd , ogrzewanie , wodę , a dalej tankowanie , zakup następnych paczek , tylko kasę dokłada , na dzień dzisiejszy sklep zamknięty :( kasy brak a szmat nikt nie chce nawet za darmo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka reklama??? Ty myślisz, że to moje hahahhahahahahahahaha dobre! Nie chcesz nie ruszaj, wali mnie :) :D jaja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikattt
Ja też kupuję często odzież używaną i wcale się tego nie wstydzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataKawake
Ja jestem właścicielką jednego z warszawskich sklepów. Uważam, ze nie ma co oszczędzać na towarze. Konkurencja nie śpi. Na szmatach nie da się zarobić, klientki są wymagające coraz bardziej i w takich sklepach szukają juz dobrych ubrań za rozsądną cenę. Z mojego doświadzenia wynika, że wycena odstrasza. Lepsza jest zdecydowanie waga, promocje, różne ceny kilograma - dizeki temu sklep "żyje" każdego dnia. Nowa dostawa - grono stałych klientek - wyprzedaż - Panie, kktóre lubią okazje :) Mam swojego dostawcę, mówiłaś coś, ze masz, ale zobacz jeszcze tego jak chcesz - http://www.stuttgarter-mode.com/. Mówię o tym, bo wielokrotnie się nacięłam, a ten chyba jako pierwszy ma to co mówił, ze ma w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika19861202
ja prowadze taki sklep w poznaniu i korzystam tylko z jednego pana ma drogo ale kazda jego rzecz sie mi sprzedaje i nie zostaje oczywiscie dobry punkt i lokalizacja ja mam odziez 25 zł ale firmowe i ila bardzo fajnie narazie jestem zadowolona polecam strone www.sport-style.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czytam was i nie dowierzam zeby sprzedać coś za 6 zł to musisz to za 1 kupić a żeby kupować jakieś g****a to trzeba pchać się w niesort a tu może być zonk i 90 % do kosza więc też wyjdzie ci więcej, trzeba wiedzieć czym chce się handlować czy dobrym towarem czy śmierdzącym bublem taka prawda albo sprzedajesz nike pume zara i inne sieciówki alb mniej znane marki albo chłam :) dam wam nr do babki która otwiera sklep franczyzowe anglczka napewno wam pomoże i doradzi bo popłyniecie bez kogoś kto ma doświadczenie ps a jak wyprzedaż pujdzie to co po kosztach zakupów będziesz oddawać i dokładać do biznesu ?? :) czasem lepiej mądrych posłuchać bo można się utopić i kase stracić niestety :( macie namiary 5 0081 6 25 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posrednicy? Polskie hurtownie przebierajace towar? To juz przeszlosc! Posiadam bezposredni kontakt do Organizacji Charytatywnej w Austrii, zajmujacej sie zbiorka odziezy uzywanej na terenie Austrii (Tyrol, Vorarlberg), Niemiec (bogaty region Jeziora Bodenskiego), a takze Szwajcarii. 100% pewnosci oryginalnego towaru, ktory zawiera oczywiscie torby, paski, a takze obuwie w sporych ilosciach. Jako pierwszy odbiorca z terenu Polski wejdz w posiadanie takiego towaru, BEZPOSREDNIO OD ORGANIZACJI! Twoj biznes prosperuje, ale chcialbys, aby prosperowal jeszcze lepiej? Planujesz dopiero zaczac przygode z odzieza uzywana? Pomoge Ci w rozkreceniu super dzialajacego sklepu z odzieza uzywana, a takze hurtowni odziezy uzywanej! Posiadam bardzo duze doswiadczenie w prowadzeniu zarowno sklepu, jaki i hurtowni. Zapraszam do kontaktu! Tel.: 505-508-349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam hurtownię www.wilowscy.pl - wg mnie naprawdę super się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×