Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justynas1234

Sklep z odzieżą używaną

Polecane posty

Gość szklankawody2
a ja założyłam sklep z odzieżą używaną, miałam spory lokal i postawiłam na jakość usług - wszystko ładnie rozwieszone, w stulu "butikowym", ciuchy wybrane, w miarę możliwości wpyrasowane, sklep urządziłam gustownie, oprócz odzieży sprzedaję inne d**erele - galanterię, dekoracje, czasem i meble. NIe wrzucam śmieci i badziewia, stawiam na naprawdę stylowe rzeczy. Przy organizacji sklepu pomógł mi znajomy co w agencji reklamowej pracuje (tu http://szyldytablice.pl/dobra-organizacja-sklepu-sprzedaje-prezentacja/) dlatego mam odpowiednio wszystko przemyślane - gustowne miejsce z lustrami, spore alejki, manekiny, tabliczki informacyjne gdzie co jest, przymierzalnie i parawany, pufy... grunt to mieć pomysł - mój sklep Vintage ma już stałych klientów w każdym wieku. A ceny - zazwyczaj bluzki do 8 zł, spodnie do 15, kurtki i inne większe wyceniane osobno. Czasem mam markowe, luksusowe perełki - mam kilka babek co każde pieniądze mi dadzą więc mogę na nich przyciąć więcej. ceny jak wszedzie a miejsce z klimatem, stolik z kawą i ciachem itd. robią swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam butik www.BlackLemonVintage.com, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zjawiskowe ubrania w stylu vintage damskie i męskie w różnych rozmiarach. Markowe ubrania i niewiarygodnie niskie ceny. http://blacklemonvintage.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie dobrego dostawcy odzieży używanej to polecam wam hurtownie www.wilowscy.pl Świetna hurtownia odzieży używanej, która sprowadza towar z zachodu. Ubrania od nich są zawsze wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dostawców odzieży używanej to ja mogę wam polecić hurtownię www.polcan-odziez.pl Ściągają odzież używaną z Holandii, Kanady i USA. Mają świetne, nowe i bardzo dobrze wyglądające ubrania, które w Polsce są trudno dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella9902
Uważam, że nie ma potrzeby korzystania ze sklepów z odzieżą używaną, ponieważ nowe ubrania można już kupić w bardzo fajnych cenach. Szczególnie sprawdźcie tą hurtownię http://m-moda.pl/ Odzież turecka, często są przeceny i można korzystnie kupić coś dla swojego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justletka
No sporo jest tych sklepów ale szczerze to sama kiedyś często w takich miejscach kupowałam ale aktualnie już nie kupuję. W wielu sklepach można kupić sobie o wiele taniej nowe ciuszki, w których przynajmniej nikt wcześniej nie chodził. Warto jest zajrzeć sobie tutaj: https://www.openwear.pl/ - w sklepie jest naprawdę tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość premiumaustria
Chcesz mieć oryginalny niesort pakowany i odbierany bezpośrednio z fundacji i organizacji charytatywnej? – Sprawdź go u nas, prosto z Austrii. Towar jest nieprzebierany, co jest naszym wyróżnikiem na rynku odzieży używanej. WYSOKIEJ JAKOŚCI TOWAR – NAJŁADNIESZY W EUROPIE ( Zamożny Kraj – Duży Potencjał) W dzisiejszych trudnych czasach, ciężko jest o bardzo dobry i oryginalny towar. Współpracując z Stuttgarter-Mode masz gwarancje otrzymania wysokiej jakości towaru, co przełoży się na wzrost twojej sprzedaży oraz satysfakcję i zadowolenie klientów końcowych. To będzie twój doskonały wybór, o czym jesteśmy przekonani. Co się nim znajduje? Przeważająca ilość modnej i nie zniszczonej odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej oraz duże ilości galanterii tj. buty ,torebki, paski, apaszki, pakowanych w reklamówki i worki organizacji. Z racji lokalizacji i zbiórki przygranicznej z Włochami, bardzo często w naszych dostawach znajdziecie Państwo topowe, najwyżej jakości ubrania Włoskich projektantów. Przekonaj się już dziś, co znaczy oryginalny i niepowtarzalny niesort. Nasze przedstawicielstwo niesortu z Austrii oraz wieloletnia umowa współpracy z organizacją, znajdująca się Piaseczniek/W-wy gwarantuje Państwo stabilność oraz rentowność każdej dostawy. Do każdego klienta podchodzimy indywidulnie, budując partnerką relację nastawioną na wspólny sukces. Cenna netto za 1kg – 5,20 pln Zapewniamy transport oraz jako nie liczni udostępniamy możliwość odbioru towaru bezpośrednio z Austrii, będąc świadomi wysokiej jakości naszego unikatowego niesortu. Zapraszamy serdecznie do współpracy: hurtownie, sieci sklepów, małe i duże sklepy. Sprawdź nas już dziś i przygotuj się dobrze do sezonu jessiengo. Pozdrawiam Marcin Tel: 510-989-917 Stuttgarter-Mode biuro@stuttgarter-mode.com.pl www.stuttgarter-mode.com.pl Geodetów 176, 05-500 Piaseczno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uspolclothing
Importer odzieży używanej z USA, firma USPOLCLOTHING zaprasza Państwa do zapoznania się z naszymi najnowszymi promocjami! Kurtki jesień/zima kobieta/ mężczyzna 15 zł netto kg - worki około 20 kg Kurtki jesień/zima dziecko 16 zł netto kg - worki 15 - 20 kg Buty jesień/zima kobieta/mężczyzna/dziecko 10 zł netto kg - kartony po około 25 kg Kobieta MIX jesień/zima 15 zł netto kg - worki 25 kg Dziecko MIX zima 10 zł netto kg - worki po 20 kg Spodnie dresowe MIX 19 zł netto kg - worki po 20 kg Bluzy dresowe MIX 16 zł netto kg - worki po 20 kg Wszystkie towary pakowane są w oryginalnie zaplombowane worki - sortowanie i pakowanie towaru odbywa się w USA. Zapewniamy szybką, darmową wysyłkę na terenie całego kraju! więcej info na www.uspolclothing.pl www.facebook.com/UsPolClothing/ kontakt@uspolclothing.pl tel. 697 531 149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×