Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beata_nowak25

znające się na trendach itd prosze o opinie!!!

Polecane posty

Gość beata_nowak25

Czy wypada włożyc taką sukienkę na komunię meza chrzesniaka http://www.otto.pl/product/5974826?c=kobiety-kategorie-od-a-z-sukienki&itemId=6006195839&cmp=o2_dresses_jpg Myslalam żeby zalozyc do niej czarne rajstopy i botki bądz czółenka beżowe na wierzch marynarka dwa tygodnie później mamy slub i wesele i tak myslalam ze zalozylabym na początek sukienkę typu tulipan kolor brudny róż a później ok 22 zmieniłabym właśnie na tę sukienkę ... jak myślicie będzie pasowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się nie podoba
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Twój
czy Twój chrześniak ma męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_nowak25
nie rozumiem twojego pytania, czytaj ze zrozumieniem mój mąż ma chrzesniaka i to na męża chrzesniaka komunię idziemy ja nie mam chrześniaka ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie ile masz lat? Sukienka jest fajna, firmę mogę spokojnie polecić (uwaga tylko na rozmiary są zawyżone) i poszukaj jej na allegro możliwe że znajdziesz ją nawet 50% taniej. Jest tylko jedno ale nie jest wystarczająco elegancka. Dlatego pytam o wiek bo jeśli masz poniżej 25 lat to jeszcze ujdzie taki brak elegancji gdy jesteś starsza przydało by się coś bardziej eleganckiego. Jest okej w 2 opcji czyli przebranie się po 22. Tylko pytanie po co? Ja nie rozumiem przebierania się na weselach, dla mnie to śmieszne tak jakby dziewczyny chciał pokazać ile to rzeczy mają w szafie. Jeśli tamta jest bardzo nie wygodna lub chcesz zmienić buty na płaskie wygodne a do tamtej nie pasują to jeszcze potrafię to zrozumieć w innym wypadku to dla mnie dziwne postępowanie. Dobra koniec offa nie o to pytasz. Jeśli chodzi o sukienkę na później na weselu spoko nie pasuje jednak mi ona na komunie zwłaszcza że twój mąż jest ojcem chrzestnym. Niby eleganckimi dodatkami ją zmienisz jednak wydaje mi się zbyt młodzieżowa, lekka słodka i dziewczęca na taką okazje. Jeśli się na nią zdecydujesz to postaraj się aby te dodatki które wypisałaś były jak najbardziej eleganckie żeby zniwelować niezobowiązujący charakter sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóle przepowiadajace
wg mnie ta sukienka jest zbyt młodzieżowa na komunie. N komunie lepiej włozyć cos bardziej klasycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_nowak25
ale ja mam 22 lata :O i nie chce ubierac się w ciuchy strasznie eleganckie :O hmmm a co byście powiedziały na czarne cygaretki + zwiewna bluzka/tunika w kolorze nude/pudrowy róż + czarna marynarka taka przedłużona do połowy pośladków z wywiniętymi rękawami do tego kopertówka i wysokie obcasy sukienke na weselu chcialabym zmienic ponieważ tą co mam jest niezbyt wygodna, nie za dobrze się w niej czuje ale zdaję sobie sprawe ze ta wyzej nie będzie pasowała przynajmniej na początku a dwóch sukienek nie chce kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ok, jestem tylko zdecydowanie przeciwna ubieraniu bezowych butów do czarnych rajstop! koszmar :O jak czarne rajstopy to ciemne buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego pytałam o wiek:) Wydaje mi się że skoro masz 22 lata to ta sukienka będzie okej. Jesteś dość młoda więc w pewien sposób to usprawiedliwia taki wybór. Choć przekonuje mnie ten 2 zestaw wydaje mi się bardziej elegancki (choć rękawy wywinęłabym dopiero po uroczystościach w kościele). Sukienka jest naprawdę śliczna ale kupiłabym ją na mniejsze okazje (zachęcam sprawdź allegro). Choć gdyby do tej sukienki tak jak pisze szał ciał dodać klasyczne czarne czółenka. I tak jak napisałaś eleganckie dodatki: Niezbyt grube czarne rajstopy. Bardzo elegancką torebkę może jakąś pudełkową małą i zdobną lub klasyczna prostą skórzaną kopertówkę. Marynarka ona jest najważniejsza coś naprawdę eleganckiego. I biżuterie coś prostego i stylowego. W ten sposób mnie to przekonuje bo nie jest zbyt lekko, za modnie i eleganckie dodatki nie odejmą tej sukience młodzieżowego wyglądu ale w twoim wieku powinno to dać radę. Jeśli będziesz jednak jakieś innej sukienki to nie bój się nie musisz od razu wybierać klasycznej princeski. Po prostu chodzi mam o coś mniej wziewnego i dziewczęcego. Co do przebierania na weselu rozumiem i popieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_nowak25
bardzo dziękuję za rady 🌻 mam do was jeszcze jedno pytanie... co myślicie o koronkach??? Mi się bardzo podobają i myślałam również o sukience koronkowej... tylko taką musiałaby uszyc mi krawcowa... jestem dosc nie proporcjonalna:O http://moda.allegro.pl/asos-sukienka-czarna-koronka-s-uk-8-i1453176596.html myślalam o takiej sukience tylko z króciutkim rękawkiem, troszkę większy dekolt, może trochę dłuższa i inny kolor może granat... do tego beżowe szpilki albo czarne i delikatne dodatki + marynarka hmmm szukam takiego rozwiązania żeby kupic jedną rzecz i miec ją na obie te okazje (jedynie teście będą mnie widziec w tej kreacji na komunii więc bez obaw mogę iśc w tym samym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham koronke :) w tym sezonie jest bardzo na topie, choc osobiscie uważam że to ponadczasowe rozwiązanie - taka mega kobieca, elegancja :) ta do której link podałaś jest moja ukochaną :) juz prawie ją kupiłam ale na licytacji cena szybko skakała w górę i stwierdziłam że z racji na rękawy itd pasowałaby mi na zimowo - jesienne imprezy czy prywatki, a w tym roku juz raczej rozgladam sie za letnimi kreacjami wiec na razie odpuszczam, ale znajde ją na przyszly sezon :P wyobrażam sobie taką w granacie (ostatnio polubiłam granat) w połączeniu z beżowymi szpilkami tworzy wg mnie super zestaw - jestem jak najbardziej za i jeśli chodzi o wszystkie 3 Twoje pomysły, ten zdecydowanie najbardziej do mnie przemawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_nowak25
bardzo się ciesze że ktoś poparł moją propozycje 🌻 bardzo ci dziekuję :) ja tak slabo znam sie na modzie i zawsze wole jak ktos mi przyklasnie albo zdecydowanie odradzi .... mi to słabo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle popieram szał ciałł:P koronowa jest naj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×