Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aabbee

POWRÓT DO PRACY PO MACIERZYŃSKIM :(

Polecane posty

jak przeżyłyście 1 dzień w pracy po macierzyńskim??? tęskniłyście za swoimi pociechami... Ja w marcu wracam do pracy i już się przygotowuję psychicznie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile ma dziecko? ja poszłam do pracy jak maly mial 2 lata i BARDZO zaluje tej decyzji wolalabym nie miec kasy ale byc z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqwertyuiokj
po macierzyńskim nie umiesz czytać? macierzyński trwa 6 miesięcy, wiec pewnie tyle ma dziecko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do szkoły wróciłam jak dziecko miało ok 3 tyg :( na początku był koszmar... może nie tyle dla dziecka co dla mnie :/ Fakt, że w szkole jest się krócej niż w pracy... Teraz z perspektywy czasu widzę, że to nie było takie złe. Dzieckiem opiekowała się moja mama ( wtedy jeszcze mieszkałam z rodzicami więc dziecko i tak było u siebie). Dzięki temu nie miałam z nią później problemów ( jak np. poszła do przedszkola).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam Ciebie , szkoła , dziecko .... ja przez pierwszy miesiąc chodziłam niewyspana...mała budziła się co 2 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia a nie to ja akurat miałam z tym spokój :) Po miesiącu dziecko mi się już nie budziło więc wstawałam wyspana ;) Potem do szkoły na 8-12 np ;P Na przedmioty typu religia, wf, PO czu Wiedza o Kulturze nauczyciele mi chodzić nie kazali więc miałam luzik z tym ;) Masa przedmiotów mi dzięki temu odpadła :) A i z ważniejszych przedmiotów mnie puszczali nauczyciele bez problemu ;) Najgorsze to były te pierwsze rozstania... matka dzieckiem na samym początku chce się opiekować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3
ja wróciłąm od razu po macierzyńskim do pracy, u mnie to były 4 mce, przeżywałam strasznie 1 dzień, pamietam ze szłam do pracy i sluchaam na maksa jakiejsc powaznej muzyki, zeby się uspokoić ;) z perspektywy czasu oceniam ze dobrze się stało, ja zyskałam inną perspektywę niż tylko niemowlęcą ;) a i babcia mogła się wykazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle się wyraziłam pod kniec... matka opiekować dzieckiem chce się cały zcas :D Chodziło mi o to, że wtedy sobie wyobrażałam, że z tak maleńkim dzieckiem powinna być tylko mama i tak strasznie tęskniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama29-2010
ja powinnam niedlugo do pracy wrocic ale zastanawiamy sie nad wychowawczym bo nie dam chyba rady coreczki zostawic pod opieka innej osoby. Kiedys syna pilnowala mi matka od czasu jak skonczyl 1 m-c bo ja wrocilam do szkoly ale wtedy bylo inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama29-2010 ja najchętniej też bym została z małą na wychowawczym , ale niestety sutuacja materialna mi na to nie pozwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×