Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

chociaz raz w zyciu mi pomozcie!praca-telemarketer

Polecane posty

ktos pracuje moze? ile sie zarabia? jak taka praca wyglada? jakie sa standardowe pytania na takiej rozmowie? jutro jade na rozmowe i chce raz w zyciu sie solidnie przygotowac dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O czesc Kciukiem
moim zdaniem to najgorsza praca jaka moze byc. Nie polecam. A jesli chodzi o pytania, to u nas przyjmuja prawie wszystkich jak leci byleby tylko wykazywali zainteresowanie. Bo ludzie nienawidza tej pracy. Pokaz, ze jestes kontaktowa, potrafisz znalezc wspolny jezyk z rozmowca. Zarobki - przewaznie minimum krajowe + prowizja, jak nie masz weny do tej roboty, nie masz prowizji. A polega na wciskaniu rzeczy ktore ich kompletnie nie interesuja ludziom ktorzy marza zebys przestala im zawracac glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, czesc, wlasnie czytam o jakis symulacjach cholera o co kaman? bo sie juz boje ze nie mam sie spodziewac standardowej rozmowy tylko bede musiala udawac ze rozmawiam z klientem, wiec jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O czesc Kciukiem
symulacja rozmowy z klientem moga Cie poprosic o "sprzedanie czegos". Np osobie ktora pisze tylko na kartkach w kratke - sprzedanie kartek gladkich, albo zareklamowanie dlugopisu. generalnie chodzi o to ze musisz byc wygadana, komunikatywna i usmiechnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo wlasnie w necie wyczytalam i tego sie boje, no nic to bede myslec i sama tworzyc nie ma tu nikogo kto pracuje jako telemarketer?zeby mi opisal od podszewki, kurwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O czesc Kciukiem
No ja pracowalam 2 tygodnie, wiecej w tym gownie nie wytzrymalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie dluzej? co ci sie nie pdobalo? napisz cos, zebym kumata tam pojechala, bo poki co to gowno wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie i najważniejsze, bo czesto chca ode mnie pieniedzy na kurs/szkolenie/wyjazd integracyjny. prawdopodbnie beda robic szkolenia, ale czy bezplatne??????help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaaa83a
tez uwazam ze telemarketing to najgorsza praca!! trzeba wciskac ludziom g...o. ja jak dzwonia np. z orange to zaraz dziekuje i odkladam sluchawke i jednoczesnie jest mi zal osoby z drugiej strony sluchawki, ze nie dostanie prowizji bo mi nic nie wcisnela. na pewno jest tez nacisk na to ze nie wyrobi sie jakiejs "normy" wiec praca pelna stresu. juz wolalabym na kasie, tzn. zrobie swoje, i spokojnie ide do domu, a to ze trafi sie jakis deb,, klient to norma w przypadku pracy z ludzmi. a nie...wstaje rano i mysle ze znowu bede ludziom wciskac g..o, ktos mnie moze wyzwie, itp. no i znowu nie wyrobie normy. beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O czesc Kciukiem
Nie podobalo mi sie ze musze dzwonic do emerytek, klamac, ze sa w ksiazce tel. lub ktos ich polecil ze znajomych chodz baza adresow byla kupiona od zbierajacych takie informacje, ze wmawiac im bylo trzeba, ze cos co normalnie kosztuje 100zl oplaci im sie kupic za 1600 i pomoze na wszelkie choroby i ze przeszkadzalam im w codziennych czynnosciach i marnowalam czas. Ja sie nie czuje dobrze w takiej pracy, w sciemnianiu i postepowaniu nieetycznym i w wyscigu szczurow. To dla mnie prawie porownywalne z prostytucja. Wiekszosc osob zreszta uwaza TM za prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJKU ja wiem, ze to gowniana praca. ale widac,ze wy macie prace chyba od zawsze i nie jetescie zdesperowane tj ja. nie dosc, ze kasa mi sie skonczyla to jeszcze niedlugo szczekac zaczne od siedzenia samemu w domu:O poza tym jak przezyam przetwornie gdzie zawsze bylo -25, wykopaliska i napierdalanie w polu, to telemarketer (czyt siedzenie na dupsku 8 h t dla mnie raj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam moge sciemniac. zaden problem, wiec jak z tym szkoleniami, nie trzeba placic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kciukiem
Wole napierdzielac w polu. Sluchaj Kciukiem, jak masz placic za jakies platne szkolenia, nie bierz, to zawsze jest sciema. Jak Cie beda chcieli, przeszkola za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jednak bywa w telemarketnigu, ze beda chcieli kase, mam nadzieje, ze nie tym razem, bo sie chyba wsciekne teraz doczytalam, ze ta firma to ergo hestia, czyli ubezpieczenia. kurwa zebym sie musiala o sobie na pamiec kuc, ja pierd. najwyzej jak cos nie pojdzie jebne drzwiami i pojde. juz mam dosc rozmow, ktore nic nie daja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś jeszcze si wypowie z doswiadczenia lub ze slyszenia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0 Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!! AVON oferuje; -zarobek 15-50% -katalog z 3 terminami zamówień -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80% -różnego rodzaju promocję i konkursy-oferta demo,netto,program motywacyjny itp -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł -21 dni na zapłatę faktury Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: Wiem ,że nie zarobicie na tym wielkich kokosów ,ale zawsze kilka stówek wpadnie do portfela:) eMAIL;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawaim,Kamil,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzech twarrdy
kciukiem - skoro firma ubezpieczenowa w miare znana to moze choc bedziesz miec sprawne i czyste stanowisko. Za szkolenia nie plac. Ubezpieczenia to bardzo trudny rynek, ale moze odkryjesz dzieki tej pracy jakies talenty w sobie ;) Telemarketing to maskara, ja pracowalama i obym nie musiala nigdy wiecej tak pracowac. Formulki bedziesz klepac of kors, ale spytaj czy to telemarketing wychodzacy czy przychodzacy, /sadze, ze to pierwsze czyli dzwonisz po ludziach/Do mnie kiedys z firmy Axa 9x dzwonil koles, az go juz po glosie poznawalam, do dzis nazwisko pamietam. Wkurzona bylam, ze mi zasrzeazony ciagle dzwoni 😠, ludzie nie lubia czesto tel. z nieznanego numeru 3maj sie i relacjonuj nam sprawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbf009
Nowe rozwiązanie dla branży telemarketingowej proponuje firma Call Center Online (www.callcenteronline.pl). Tworzy ona właśnie platformę online, która ma ułatwiać firmom call center kontakty z pracownikami. Na stronie znajdzie się giełda zleceń call center, giełda pracy dla telemarketerów, szkolenia oraz system call center z centralą telefoniczną, możliwością monitorowania pracy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×