Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parafraza86

zakochalam sie w sponsorze...z wzajemnością

Polecane posty

Gość parafraza86

Witam. Potrzebuje waszej pomocy... Od pewnego czasu spotykam sie z mezczyzna ktory mnie sponsoruje, nie jest on moim pierwszym sponsorem i on o tym wie. Jednak nigdy nie czułam tego w zadnym ukladzie jak w tym. Ostatnio mi wynal ze strasznie zaluje ze poznal mnie w ten sposob ale to nie znaczy ze jestem skreslona, dzisiajj czeka mnie rozmowa z nim na ten temat, on nie wie co do niego czuje-nie wiem czy mam mu o tym mowic, czy taki zwiazek ma szanse przetrwac. Przy nim czuje sie jak ksiezniczka, sex jest najlepszy jak mialam w zyciu, nie moge sie doczekac kazdego spotkania. Błagam co sadzicie na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieś stawkę o 100%. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafraza86
podbijam, mam mu o tym mowic czy pora sie wycofac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaziaaaa
dobrze mowi Przyjaciel- podnieś o 100% stawkę.. Zobacz reakcję, i gwarantuje Ci ze On się odkocha w 3 min. Wtedy zobaczysz jakie ma naprawde zamiary i zapewne tez sie odkochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pjeb
Może daj mu 100% rabatu, skoro go kochasz, a bierz większa stawkę od innych przydupasów, to chyba bedzie uczciwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol :)
przyjaciel dobre:D ciężko powiedzieć, albo facet zwęszył, że miękniesz, i chce przejść na gratis, albo faktycznie coś jest na rzeczy... osobiście uważam, że szanse na normalny związek wyrastający ze sponsoringu są marne, ale różnie w życiu bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet musi być niezłym jeleniem że zakochał się w dziwce... takie panienki to ostatni sort, służą tylko to jednego i nie nadają się na partnerki, bo tylko im kasa w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten powyżej, durny osioł jesteś, człowiek to człowiek, ja nic nie mam do takich dziewczyn, wręcz odwrotnie, uwielbiam takie gorące z duzymi potrzebami szczególnie jak nie daje rady sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×