Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znn adriann

Czy trudno mi bedzie znalezc taka dziewczyne?dl

Polecane posty

Gość znn adriann

Lubie dziewczyny z dlugimi wlosami, z ladnymi duzymi niebieskimi oczami, szczuple, eleganckie, noszace bardzo czesto sukienki i szpilki albo obcasy, ktore maja ladnie pomalowane paznokcie u rak i u stop, wydepilowane, z gładką skórą, mądre, rozsądne, wierne i kochane, umiejące gotować Jak myslicie? Uda mi się znależć taką, która to spełnia? Nie chodzi mi o pojedyńcze cechy, tylko wszystko to w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a loki moga być?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to tylko w erze
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno......
ale pewnie okaze sie lesbijka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unn
dla mojej Krysi najlepszy zestwa poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje że ty
wygladasz jak cristiano ronaldo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej wątpie, bo obcasy
są niewygodne, eleganckie ciuchy drogie zabiegi a gabinecie kosmetycznym typu manicure i depilacja też drogie ale jezeli będzie spełniac pierwszą połowę twoich wymogów, to drugą połowę możesz jej zasponsorowac, jeśli cie na to stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znn adriann
tak, loki moga byc :) Nie, nie wygladam jak ronaldo ale mowia,ze jestem przystojny czyli nie uda mi sie znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrcze***
normalnie o mnie napisał:D:D:D:D Niestety od 16 lat męzatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź chłopie się ogarnij
i co ci po dlugich włosach,zadbanych paznokciach i niebieskich oczach skoro twarz np.będzie do dupy ? co to w ogole za pytanie na tym forum? musi ci się spodobać i mieć coś w sobie ...desperaci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrcze***
Jestem asystentką prezesa mam 168 waze 55 kilo mam długie włosy do łopatek i niebieskie duze oczy nosze klasyczne mini i szpilki :D:D:D:D Ja pierdykam :D:D:D az taki ze mnie ideał?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znn adriann
qrcze*** Moze dlatego juz jestes mezatka 16 lat :) Widac maz docenia to co ma :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znn adriann
weź chłopie się ogarnij Ale co mam zrobic skoro takie kobiety mi sie podobaja. Po prostu mam swoj typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde miesiąc temu ścięłam włosy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline25*
jest mnostwo takich kobiet. Ale pomysl czy taka kobieta zwroci uwage na Ciebie. Pracuj nad sobą, to jedyna droga do Twojej Ksiezniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź chłopie się ogarnij
klasyczne mini i szpilki? wybacz,ale to mi lekko tandetą zalatuje.. i nie napisze czym jeszcze.. chyba ,że nie wiesz jak wyglądają "mini"i plus jeszcze szpilki..=? .. ja mam 173cm waże 56kg ,lubie ciemne rurki,jak jest okazja to zgrabne platformy i jakaś koszulka luźniejsza,albo tuniki dłuższe lekko przed kolano ,w zime wyglądam jak dziewczynka ,ale wygląda to uroczo i subtelnie..też mam długie włosy i zajebiste wcięcie w talii i co? można swoje atuty wymieniać i wymieniać,ale jak ktoś komuś nie przypadnie do gustu to jedna wielka DUPA będzie z tego.. charakter,ten błysk w oku to z takimi rzeczami? tylko wygląd.. zawsze mi się dziwili ,ze leciałam na chłopaków tzw.maszkaronów z pryszczami,krzywymi zębami,niezbyt dobraną fryzurą itd. .. no i co z tego jak wnętrze i oczy mieli piękne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfgdstg
Ciekawe ze 80% z Twoich wymogow to sa cechy zewnetrzne,wyglad,w dodatku wymieniasz je na samym poczatku a dopiero na koncu zeby juz nie bylo ze tylko o wyglad chodzi to dodales kilka banalnych cech charakteru, ktore prawie kazdy wymienia jako swoj wymog. Jesli masz takie wymagania i chcesz miec miss w szpilkach i sukience to najpierw zadbaj o to zeby taka miss zainteresowala sie Toba i chciala przy Tobie chwile zostac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj adrian i po co zakladasz taki topik? chyba zeby tylko denerwowac takie wlasnie jak Ja hmmm... co z tego ze jetem wlanie taka skoro faceci sie mnie boja pffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×