Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania30_wawa

Szukam Młodszego Kochanka :-)

Polecane posty

Wiatam,mam na imie Ania,niedlugo skoncze 30 lat i szukam przygody w Warszawie z mlodszym kochankiem w wieku 18-26 lat.Jesli lubisz seks i pociągaja Cie starsze kobiety napisz :-) kobieta150@interia.pl Zainteresowanym odesle fotki.Do uslyszenia xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dallilla
skończ zakładac wszędzie te same głupie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheeeee
wejć i pogadaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawelek_28l
Czesc kobitki :) Ja poszukuje kochanki ale dojrzalej :) otwartej i pewnej siebie z bogatą wyobraźnia, ja 28lat, Twój wiek - minimum 30, fotki moge podeslac, piszcie . OLSZTYN i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie Jeśli jest chętna kobietka z podlaskiego i okolic Białegostoku to Spotkam się z gorącą dziewczyną do 35 lat spragnioną męskich czułości szukam zadbanej szczupłej zmysłowej chętnej chcę dać masę Miłości i figlarnych przyjemności dla spragnionej, samotnej, inteligentny zielonooki przystojny apetyczny seksowny wesoły brunet, 30 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super_cezary
19lat z Olsztyna szukam starszej na sex spotkania:) super_cezary@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn0987
dla starszej znudzonej szukajacej nowych wrażeń jamajczyk1990@interia.pl krk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznam miłego pana, rejon twojego zamieszkania nie ma znaczenia, ważne abyś był kulturalny i miły, lubię kochać się z mężczyzną długo oraz takich panów szukam, wielką radość sprawia mi jak mężczyzna, który jest ze mną w łóżku jest zadowolony. Mój numer gg: 42176488 Napisz do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla starszej szukajacej nowych wrażeń i odskoczni od szarej smutnej rzeczywistości krakow nosferatu05619@gmail. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestjakajest12345
Ja tez szukam,z Bydgoszczy,min. 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdawid
Szukam pani z trójmiasta 35-60lat która ma ochotę na sex z 26latkiem .email. daw.dry.1987@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie Tomasz 34- szukam dojrzałej kochanki ze śląska i zagłębia. Zapraszam panie 30-60 l . porozmawiajmy , spotkajmy się , kochajmy liberxxx@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeryjej
Witam autorko ,25 lat 190 cm wzrostu czyli wysoki ,wysportowany brunet ,ale niestety z Krakowa :-( w sumie Krakow-Warszawa nie jest az tak daleko wiec czemu chociaz nie porozmawiac ? A nóż warto ;-) jery.jej@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubisz ostry seks a ze swojej strony jesteś uległa i lubisz brać to napisz. Mam grubego penisa i dobrze wiem jak się nim posługiwać. Żeby Cię zdominować, przejadę te 200km. lyzwa500@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młody19lat@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaffar
Witam mam 19 lat jestem mlodym zadbanym facetem poszukuje dojrzalej 30+ kochanki z woj. Pomorskiego uwielbiam starsze od siebie kobiety zapewniam dyskrecje. Mam 180 cm wzrostu niebieskie oczy I blond wlosy . Prosze kontaktowac sie na e maila : jaffar410@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafka012
Nie rozumiem po co ktoś zakłada takie tamaty. Jak ktoś chce kogoś dyskretnie poszukać, to doskonale wie gdzie. Mało to teraz stron jak http://ekstaza.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×