Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...iga...

cel-jędrne uda, smukłe nogi i mocny brzuch!

Polecane posty

Gość ...iga...

Na wstępie powiem że moim celem nie jest odchudzanie się czy stosowanie diet Jestem osobą szczupłą, oraz dosć niską Osoby niskie mają to do siebie, że ich nogi są dość masywne ... ważę 50 kg, myślę że to naprawde niedużo przy wzroście 162 cm. nie mam obsesji na punkcie mojej wagi itd dlatego nie krytykujcie mnie że jestem głupia że po co mi to. Po prostu moje uda zwłaszcza po zimie stały się wiotkie i mało atrakcyjne... a brzuszek stał się nieco "galareciasty". Chciałabym prosić was o jakieś konkretne ćwiczenia na wzmocnienie nóg, zwłaszcza ud oraz brzuszka zbliża się wiosna, później lato... same rozumiecie może znacie też jakieś domowe kuracje ujędrniające???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...iga...
nikt nie zna żadnych ćwiczeń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...iga...
nikt nie zna żadnych ćwiczeń????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
znam ale ,nie jest tania mi mama fundneła dwa lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...iga...
tzn?:):) Eelina72, możesz powiedzieć konkretniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
miałam masaże odchudzające z wagi ubyło mi 1,5kg z ud po 8cm a z brzucha ponad 9 w ciągu miesiąca ta przyjemność kosztowała wtedy 65zł za zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...iga...
a ile takich zabiegów musiałaś odbyć aby osiągnąć taki sukces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...iga...
hm... wolałabym coś co moge zrobić sama w domku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
Idż raz do jakiegoś fitnesu pokażą Ci ćwiczenia i będziesz sobie robiła w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz szczupły brzuch, a jedynie zgalareciały, to możesz robić brzuszki, które poprawią jego wygląd. jeśli jednak masz tam jakąś warstwę tłuszczyku, to brzuszki odpadają... polecilabym ci bieganie, które jest naprawdę dobre na wszystko, na nogi, uda, pupę, brzuchol :) jeśli nie, to polecam wizyty w siłowni, pracuj na rowerku, bieżni, itp. w celu relaksacyjnym ale i tez do rzeźbienia sylwetki polecam basen :) wszystko zależy, ile chcesz czasu w to wkładać i jak regularnie ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż joginki
dziewczyno/y! z takimi problemam, o których tu jest w co drugim poście: powinnyście zacząć ćwiczyć jogę! Moja żona miała podobnie. Joga zmieniła jej postawę, ciało, mięśnie całkowicie. Ciało jest jędrne, mięśnie twarde, postawa wyprostowana, a co najważniejsze - ma bardzo dobre samopoczucie z tego powodu. Skończyły sięproblemy z bólem kręgosłopa itp. Oczywście trwało to trochę, ale jak już się wciągnęła, to nie ma odwrotu. Jako mąż za pomocą dowodów empitycznych (dotyk) stwierdzam to autorytatywnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...iga...
Nigdy nie miałam nic wspólnego z jogą, czy mógłbyś mi coś polecić? jakieś strony itp??? byłabym wdzięczna gdyby ktoś dał mi coś co poszerzyłoby moją wiedzę w dziedzinie jogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×