Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RITA KITA TITA

PORÓD W SZPITALU W KOŁOBRZEGU- RODZIŁ KTOŚ OSTATNIO???

Polecane posty

Gość RITA KITA TITA

???????????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek w białej czekoladzie
Dołączam się do pytania. Ponoć w Kołobrzegu nie ma zzo oraz nie wykonują cc na życzenie, ponieważ chcą podnieść sobie liczbę porodow urodzonych sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA KITA TITA
NIE MA ZNIECZULENIA NIESTETY PRZY PORODZIE NATURALNYM. JA RODZĘ ZA PARĘ DNI I JESTEM PRZERAŻONA. A CC ROBIĄ JAK JUŻ NIE ZADZIAŁA NIC INNEGO ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek w białej czekoladzie
Ja ostatnio leżałam tam na ginekologii, lekarze są na dwa oddziały-ginekologiczny i położniczy, najmniej delikatna jest A. Pasternak. brrr. Może na nią nie trafisz. Szkoda, że porodówka w Białogardzie nie jest otwarta, tam warunki ponoś są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola bola
a Koszalin? przeciez tam tez jest oddzial polozniczy, ponoc nowoczesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA KITA TITA
Miałam do czynienia z takową Panią P :P Też leżałam na ginekologii bo miałam ciążę zagrożoną w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA KITA TITA
Hola Bola ja jestem mieszkanką Kgu i nie mogę rodzić w Koszalinie....no chyba, że pojadę do Koszalina i będę czekać aż się poród zacznie ;/ to wtedy mnie będą musieli przyjąć...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek w białej czekoladzie
Miałam, a znaczy się mam podobną sytuację tzn ciążę zagrożoną :( Szpital Koszalin ponoć rzeźnia, choć nie mogę tego stwierdzić ponieważ nie miałam przyjemności tam leżeć. Znacie może szpital w którym jest cc na życzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek w białej czekoladzie
Rita może przygotuj jakąś kawę dla pielęgniarek, nie jestem za tym ale wiadomo jak jest. I nie dawaj sobie "w kaszę dmuchać" będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA KITA TITA
Rodzynek, kiedy rodzisz????? Bo ja mam termin na 27 luty to Ci powiem jak jest............ Też bym chętnie dała "w łapę" żeby mi cc zrobili ale ponoć ordynator, pan Ś jest nieugięty.....mam nadzieje, że nie będzie go na dyżurze jak będę rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek w białej czekoladzie
ja gdzieś koniec czerwca, początek lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA KITA TITA
To masz jeszcze dużo czasu.......Mnie to czeka na dniach :/ A teraz jest przerąbane bo jest zakaz odwiedzin na oddziale położniczo- noworodkowym. Ponoć ktoś tam miał tę grypę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek w białej czekoladzie
Grypę ponoć zapoczątkował personel. Jedzenie jest okropne, niech rodzinka o Ciebie zadba, bo ja schudłam po pobycie w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek w białej czekoladzie
Rita mogą poprosić przecież o zawołnie pielęgniarki, żeby schowała Ci zapasy do lodówki. Ale może weź ze sobą, na wszelki wypadek jakieś sucharki słodkie, chlebek wasa, coś co się nie psuje, a można skonsumować nawet po porodzie, żeby dzidziulkowi nie zaszkodzić. Ja jak jechałam ze skurczami, tak właśnie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA KITA TITA
A to już rodziłaś???? Ja rodzę po raz pierwszy i trochę się boję.... ;/ A tak z ciekawości kto prowadzi ciążę jeśli mogę zapytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek w białej czekoladzie
No właśnie nie rodziłam, to dlatego znalazłam się w szpitalu :( miałm skurcze i skroconą szyjkę, założyli mi pessar i jak na razie leżę w domku. Moją ciążę prowadzi, dr Gomoński, jest z Białogardu, naprawdę super człowiek i lekarz. A Twoją ciążę, jaki lekarz prowadzi i dlaczego miałąś zagrozoną ciążę, jeśli można spytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA KITA TITA
Ja chodzę do doktor Pawlakowej. Fajna babka, taka konkretna i miła. Wcześniej byłam parę razy u dr. Radomskiego ( zgroza !!!!!) Never ever........ A ciążę miałam zagrożoną bo bardzo wymiotowałam w 1 trymestrze i ogólnie schudłam 5 kg w ciągu tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek w białej czekoladzie
Biedactwo, ale już wkrótce przytulisz kruszynkę\. Ja codziennie odliczam dni, tygodnie... już bym chciała lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA KITA TITA
no niby do terminu 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, trzymajcie sie dzielnie dziewczyny przy porodzie. Szczegolnie te, ktore rodza pierwszy raz i sa jeszcze nie do konca swiadome :) ja rodzilam pod koniec wrzesnia i naprawde ciesze sie ze mam juz to za soba. Jak to mowie, przy drugim dziecku chociazbym miala sie zapozyczyc w Prowidencie ;) to pojde do prywatnej kliniki na cesarke. Na pewno chcecie rodzic w Kolobrzegu>>? slyszalam ze porodowka w bialogardzie jest zamknieta? Ja wlasnie tam rodzilam. Balam sie kolobrzegu. Za duzo spraw sadowych tu maja pozakladanych, zreszta jestem pielegniarka i znam lekarzy z tutejszego szpitala( z innych oddzialow ) i odradzili mi kolobrzeg. Najbardziej balam sie ze beda zwlekac z cesarka, jesli byloby to konieczne i malenstwo bedzie niedotlenione. U mnie naszczescie Maluch zdrowy, ale z jego waga 4000g jeszcze bardziej balabym sie kolobrzegu. Moze jednak koszalin>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek w białej czekoladzie
Kasik także slyszałam o sprawach lekarzy oraz o odwlekaniu cc. Leżałam w Kgu na ginekologii (ciąża zagr) i miałąm dosyć tej pseudo opieki, dlatego rozważam poród w innym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek w białej czekoladzie
Kasik, a gdzie u nas są prywatne kliniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamonikamonika11
Ja rodzę w prywatnym szpitalu Gdańsk Swissmed koszt 5,500 tyś zarówno SN jak i CC. Cena nie gra roli zdrowie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek w białej czekoladzie
Tylko czy dojechałąbym na czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamonikamonika11
To wynajmij sobie u kogoś pokój i mieszkaj 2 tyg przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek w białej czekoladzie
Moja ciąża jest zagrożona, więc modlę się żeby dotrwać do jakiegoś rozsądnego terminu. Kurczę poród już mi się nawet śni po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA KITA TITA
w KGU ROBIĄ CC JAK JUŻ 14 DNI PO TERMINIE ALBO JAK SIĘ ICH POŻĄDNIE OPIERD.......KOLEŻANCE WKŁĄDALI NAWET JAKIŚ BALON DO POCHWY BYLE BY TYLKO NIE ROBIC CC.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek w białej czekoladzie
Rita, ponoć porodówka w Kamieniu Pomorskim jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co ja czytam takie tematy??? tylko strachu się można najeść, a mam termin na stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×