Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cux

KTO JEST ZA OBOWIĄZKOWĄ KASTRACJĄ KLECHÓW ŁAPA W GÓRE

Polecane posty

po co im fajfusy, skoro nam wmawiają, ze żyją w czystości, wtedy będziemy mieć pewność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macho nr5
mózg sobie wykastruj kretynie pewnie jesteś z peło albo czerwonego sld,smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółte doje
jak by wszystkich obowiązkowo kastrowali to by nie było dzieci bo z eunuchem nie da się spłodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółte doje ale ja nie pisze, zeby wszystkich wykastrować, tylko księży, która wciska spoleczenstwu, ze i tak nie używa swojego sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zakonnice?
żeńska feministyczna macioro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółte doje
aaa nie doczytałam a ja znam dziewczynę która ma ojca księdza powinni ich kastrować ciekawe ile dzieci ma rydzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januszek..........
Jestem za........ Tylko,że kutasy cieniutko by śpiewali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy antyklerykał RP
Wmawiają także, że nie powinno się ingerować w ludzką płodność. Gdyby Pan Bóg chciał, żeby nie mieli jąder to by to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno im twardnieje dzida, kiedy podczas nauk przedmałżeńskich opowiadają ze szczegółami o gęstości, zapachu i smaku śluzu pochwowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze, bo temat ważny dla naszego społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jak ksiądz stwierdzi ,że nie chce być księdzem? Zapragnie mieć żonę i dzieci? Albo stanie się nagle ateistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech nie sklada slubow i nie przyrzeka przed Bogiem. Wtedy byliby prawdziwi księża z powolania a nie cwaniaki, co sie chcą tylko nachapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że wtedy by w ogóle nie było księży, nikt by nie chciał podjąć ryzyka, że może coś w życiu mu się inaczej ułoży, zmieni poglądy itd. Dla mnie to i lepiej ,że jestem ateistką. Powinno być jak w USA np. Jest pastor, nie ksiądz, który ma żonę i dzieci, może nauczać bez hipokryzji itd. Zmiejsza to szanse na jakieś pedofilstwa i inne chore akcje, bo człowiek normalnie współżyje Dodatkowo taki pastor może się wypowiadać o seksie i zakładaniu rodziny bo w końcu sam tego doświadcza. A nie jak u nas , niby celibat , nie ma żony ale w tych kwestiach to niby specjalista Przecież rodzina nie przeszkadza nikomu w prowadzeniu mszy , głoszenia poglądów itd. I wtedy to jest kwestia moralności i przekonań a nie jakiś chorych zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod mostem nad Wartą
już byli tacy w historii kościoła co chcieli wprowadzać tak radykalne metody, pozbywania sie popędu płciowego, nawet jeden to zrobił Orygenes obciął sobie jaja, czyli wykastrował, ale niestety naśladowców nie miał, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×