Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość schatyneczka

Singielki z wyboru, czy chodzicie na randki,? ale nie po to zeby znalezc faceta

Polecane posty

Gość schatyneczka

a zeby milo spedzic czas, czy jak wpadniecie facetowi w oko i on chce byscie z nim byly stawiacie sprawe jasno ze nie, piszcie jak to u Was bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę , dobrze się bawię , ale przewaznie uprzedzam aby zaden na nic nie liczył , na tym się kończy , albo po tygodniu ...po tym czasie zazwyczaj facet robi sobie nadzieje wiec sie wycofuje i umawiam sie kolejnym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schatyneczka
Malutka_w_szpileczkach90 rozumiem ze tylko sie z nimi spotykasz, a czy seks wchodzi w gre, bo wiesz ja chyba tez tak zaczne robic, ale kochac sie nie bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schatyneczka nie seks nie wchodzi w rolę , nie bzykam się z przypadkowo poznanymi mezczyznami , mam jednego , ktory jest w USA , co jakis czas przyjezdza do Pl wtedy sie spotykamy i uprawiamy seks , no po prostu mamy taki układ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schatyneczka Warto , wierz mi...jest zabawnie , nie musisz sie nawet umawiac na randke w restauracji a isc na basen , kregle , bilard , do kina , KFC albo jechac w gory pojezdzic na desce lub nartach ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA Spieprzaj popierdoleńcu , on nie jest amerykańcem tylko polakiem , po prostu wyemigrował do USA to raz , dwa jak tylko przyjedzie robimy sobie badania na obecnosc wirusa tak dla bezpieczenstwa i wtedy do lozka , po trzecie jesteś tak zalosny , ze to moj ostatni post w twoim kierunku , za niski poziom intelektualny dziecko :classic_cool: ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfhfhfh
ona mysli ze jejt jej wierny hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schatyneczka
Malutka_w_szpileczkach90 chyba zaczne tak robic, a nie przejmuj sie co ktos mowi, zawsze sie ktos taki znajdzie cos wtraci swoje 3 grosze, ja sobie nie wyobrazam miec dzieci, albo meza, przeciez to takie monotonne, trzeba byc wiernym, bleee nie dla mnie taka stalosc, mialam kilku facetow z zadnym sie bylo nic powaznego, wiec dlaczego mam szukac kogos na sile, bo wiekszosc ma to i ja tez... nie musze robic tego co wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa jakie to wszystko zacofane :classic_cool: pierdolone polaczki :P oczywiście nie wszyscy , ja pierdole aż wstyd wyjechać gdziekolwiek za granice i przyznac się , iż jest sie polakiem ...bo smiech na sali :classic_cool: BSA jest tego najlepszym przykładem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edgarrrr
malutka czy liczba w nicku to rok urodzenia ? :O 1990?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodze od czasu
do czasu na randki, ale jakoś teraz mi na razie dobrze samej...wychodzę z założenia, że to nie mój czas i jak kiedyś mnie "szczeli" real love, to wtedy się zaangażuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka kafeterii
BSA ze sie tak wtrace, hehe ktora to Polka teraz sie szanuje??? Idzie policzyc na palcach, teraz niekotre laski gorsze od facetow... wiesz ja zadnej porzadnej nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×