Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agatka2551

Jakie kremy polecacie??

Polecane posty

Gość agatka2551

Mam pytanie.Mam 31 latek i problemy z cerą....Nie maluje się w ogóle ale chciałabym zakupić jakieś fajne kremiki odmładzające i wygładzające cere...Nie wiem dlaczego ale ostatnio mam dosłownie wysyp wągrów które zwalczam pilingami...-efekt marny...:((( Rodzaj skóry mam raczej tłusty...Od czasu do czasu idę na solarium (bardzo rzadko) co bardzo wysusza skórę...Może ktoś coś poleci??Może coś zdziała "cuda " :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
gabinet kosmetyczny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała panienka
a czym oczyszczasz skórę? moze zmieniłas kosmetyk oczyszczający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agatki2551 ja używam od 4 lat kosmetyków z firmy Mary kay możesz wejść na strone i poczytać o nich mam 35 lat są cudowne i naprawde dają efekty skóre mam gladką i jędrną znajdziesz coś napewno nie są dostępne w sklepach musisz popytać może ktoś ze znajomych używa i poleci ci osobe która rozprowadza kosmetyki tej firmy, powinna zrobić Ci spotkanie i na tym spotkaniu dobiera kosmetyki do twojej cery i naklada na twarz Sama się tym zajmowalam robiłam takie spotkania lecz z powodu braku czasu narazie zrobilam wolne ale mam panie które są bardzo zadowolone z tych kosmetyków a mają od 20 -65 lat a wyglądają cudnie Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agati2551 ja polecam kosmetyki firmy Mary Kay może slyszałaś są cudowne sama używam od 4 lat i skóre mam gladką i jędrną mam 35 lat ale kosmetyki dają efekt ale nie kupisz ich w sklepie może ktoś ze znajomych zna osobe ktora robi spotkania z tymi kosmetykami na takim spotkaniu dobiera ci indywidualnie kosmetyki do twojej cery wiem bo sama robiłam takie spotkania i panie są zadowolone i nawet zmienialy kosmetyki z tych najwyższych półek na kosmetyki mary Kay wejdz na strone internetową i możesz poczytać okremach ,kolorowych. do ciała Polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnoł dziołszka
od lat uzywam bambino dla dzieci ,efekt taki jak przy drogich kremach , a mam swoje już lata ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka2551
Bardzo dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InnaZNatury
Kup zwyczajny olejek jojoba i jakiś lekki, nie zatykający porów, krem, połącz jedno z drugim i będziesz miała problem z wągrami z głowy. Ja stosuję Nivea Young - taki lekki krem na noc, do tego dwie krople olejku i przestałam mieć paskudne wągry, a skóra się poprawiła i nie mam również paskudnych wyprysków i krost. Olejek jojoba bowiem reguluje wydzielanie sebum, dzięki czemu skóra produkuje tylko tyle ile potrzeba, a do tego utrzymane jest nawilżenie na odpowiednim poziomie. Więcej informacji o olejku znajdziesz tutaj: http://www.zrobsobiekrem.pl/?77,olej-jojoba-naturalny-zloty A jak będziesz miała więcej pytań o skórę, włosy itp - to jest strona http://www.laboratoriumurody.pl/forum/ na której dużo informacji znajdziesz. Polecam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie chwalę kremy Ziaja. Kiedyś używałam rozświetlającego do cery mieszanej, a ponieważ go nie produkują przerzuciłam się na serię 25+ nawilżający matujący (na dzień) i wygładzający (na noc). Jestem bardzo zadowolona - nie mam żadnych problemów z cerą. Do oczyszczania twarzy stosuję żel miceralny z Biedronki (BeBeauty). Usuwa świetnie makijaż (w zasadzie używam tylko tuszu, czasem kredki lub cienia) i oczyszcza skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×