Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

PIJE,dostalam chyba prace, jestem sama, chlop daleko

Polecane posty

i mam spokoj, do tego siostra mi kupila dzis buty nigdzie gnac nie musialam, mam cieplo w tylek i ogladam licencje na wychowanie. iuwielbiam to, nikt mi doopy nie zawraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n-bazienka
a ja oglądam Szał Ciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka prace dostalas?
? :) super. Ja też piję właśnie piwko, opieprzam się w domu i siedzę na zasiłku dla bezrobotnych :classic_cool: zwolniłam się ostatnio z pracy i teraz szukam innej ale czarno to widzę w tej dziurze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, ja nie mam u siebie cyfry, polska wrsja czy amrykanska??? ja to zawsze z mama ogladam:) praca jako telemarketerka:O ale zawsze cos, prawie bym nie dostala, ale sie spodobalam szefowi:P gorzej z 'kolezankami' czekajac na orzmowe zauwazylam ze im wyzsza szpilka, tym bardziej bezmyslny wyraz twarzy:O tez chcialam zasilek, ale niestety, mialam za malo przepracowane, trzeba bylo na lewo wlasnie przerabiam na syntezatorze rihanne ,,only girl on the world'':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13256
Dlatego, że nie pokazałaś cycków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirsone prodżekte
Kciukq 🖐️ ❤️ :classic_cool: No gratuluję, też byłam telemarketerką, gud lak :classic_cool: :P Ciągle czekam na tego Żubra w Łodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam cie:>z kafe dalabym powaga, ale nie mam tu aparatu ani foto cyckow, bo mam w zwyczaju nie robic sobie zdjec w stylu na nk:) a mam fajne, bo az D,ale jedyne co je dotyka, to jebana zbroja, ktora musze co wieczor sciagac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo!!!!!!! jak ty sobie poradzilas to i ja:) juz raz sie mialam wybrac, jak bylam naprawde przy kasie, to cie nie bylo na kafe (bo mnie nie widac, bywa, ze miesiacami tylko obserwuje) no i? a w ogole jak zuza, chlop, pies ten sam? czy tylko zamiaana rol?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13256
Narysuj swoje cycki w paincie i wklej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirsone prohekte
stan ten sam, obowiązki tyż, na miesiącach (bo nie dniach :o) czeka mnie zmiana roboty, żyć nie umierać :classic_cool: No a w razie co pisz na mejla, sprawdzam co 3 dni więc może mnie nie ominie :D Spiertalam aktualnie do swych jakże zajmujących und przyjemnych obowiązków domowo-pracowych, ale było miło dowiedzieć się, że żyjesz :P Powodzenia w tej robocie, nie daj się ! :) 😘 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie szkolenie 5 dni, huj ze szkoleniem, bardziej mnie boloi ze te 5 dni to zaledwie 17 dziennie, ktore bedzie mnie kosztowac 15zl, czyli 75 za tydz. o jasny Huju:D dam maila, bo umnie radykalne zmiany juz od jakiegos czasu jesli chodzi o zycie uczuciowo-zwiazkowe(i nie wiem co za emota czy sie smiac czy plakac) pzdr i do zobisku na mailu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i? zero odzewu? moze ktos jakas muzyke zapoda, podnosząca na duchu badz jakies fajne umc umc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altum Altum
masz pewnie chujowe, tłuste wymiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinderella spoks, a cos bardziej melodyjnego? ja mam pierdolca ostatnio na lou bega ,,sweet cola'' a lou bege kocham od zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altum Altum
dupsko pewnie tez masz opasłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam :o tu zgadles do tego kwadratowe:O pisze bez ironii, cwicze codziennie, ale jeszcxze nie ma rezulatatow. o dziwo sa chetni na to 'dupsko'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o powinno cie
rozweselic, bardzo melodyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altum Altum
e to Cie lubie za szczerośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sie wyslucha, niech no komp zatrybi i dociagnie do koncaa:) dziekuje bardzo:) bo juz naprawde nie mam czego sluchac Altum-nic nie poradze, mam jakie mam, po co klamac:) wazne, ze nad tym pracuje:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altum Altum
No i dlatego zostałas moja kolezanka :D, nie pierdolisz, jak te głupie laski jakie to nie są zgrabne i wogóle naj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi bardzo miło, jakiz to zaszczyt, jak orange napisze, ze zostalam kolezanka. a ty baba czy facet?:) p.s. dzieki za motywacje wlasnie siedzac przy kmpie zaczleam kolejna runde cwiczen dla leniwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo pierwszy link ok, ale to nie to:) choc fajne. drugi nie chce sie wlaczyc. żeli, danke za przypomnienie:D:D:D ale nie chce desko, cos milego kurdesze no kazdy ma kawalki od ktorych sie robi cieplo na sercu:) http://www.youtube.com/watch?v=emNTFK6sm88 rozbraja mnie to:) a tak w ogole, mam maria na imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×