Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniaaa25

jaki najlepszy płyn do paneli?

Polecane posty

albo moze jakies domowe sprawdzone sposoby na to zeby nie bylo smug:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa, kupilam
plyn do paneli sidolux ale nadal sa smugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam dlatego bo moja tesciowa uzywala od groma roznych plynow i na panelach sie utworzyła taka powloka zee wogole sie tego nie da zmyc a nie chce sobie tak zniszczyc paneli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że nie ja jedna mam ten problem że niewiem czym bym już myła to podłogę to smugi i tak zostają albo panele nie mają wcale połysku , już nawet zaczęłam robić podwójną robote bo najpierw je myje a później wycieram do sucha , niby jest lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pod swiatło smugi widac jak nie wiem:( kupilam nawet paste ale efekkt tez nie jest tai jak bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cegla1998
Dzis przeczytalam w Pani domu,zeby panele myc octem tzn na wiadro wody szklanka octu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatakma
ja myję woda z octem i wyglądają super, ale najpierw zmywam brud wodą z płynem a potem drugi raz woda z octem na czystą podłogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krios123
patelnie najlepiej językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luuuudzie
na wiadro wody 1 szklana octu zejdzie powłoka jak nic za którymś razem, owszem ocet ale 1 łyżka na 1/2 wiaderka plus płyn do naczyń 1-2 łyzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana 38
Próbowała wielu, ale ostatnio gdy zieniła w domu panele, kupiła w sklepie z panelami płyn Arbiton. Polecam rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wazne czym ja akurat pronto ale wazne jakim mopem ja mam z wiledy zwykly frendzlowy z wiadrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkaklotkaaaa
ja myje panele bardzo ciepłą woda z dodatkiem plynu do naczyn - obojetnie jakim. Nie mam nigdy smug, a panele zawsze pieknie blyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myje mopem gosia idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie dobrego płynu czy generalnie środków czystości do pielęgnacji paneli i nie tylko, to warto zerknąć na www.nata.info.pl gdzie sama zamawiam, mają szeroki wybór i niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....

Ocet tragedia u mnie zrobiły się matowe i jak przejdę się po panelach widać stopy.. Więc u mnie ten sposób się nie sprawdza smugi matowe panele tragedia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćććć

Próbowałam już różnych wynalazków do  mycia paneli ale smugi było widać no i ślady stóp.Od pewnego czasu panele myję płynem do szyb i jestem zadowolona z efektów. Spryskuję panele płynem,wycieram  na sucho a następnie płaski mop .Nie ma śladów i smug.U mnie sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×