Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kol78-100

3 dni do terminu porodu....świdrujący ból w szyjce macicy....pomocy

Polecane posty

Gość kol78-100

odczuwam od jakiś 2 tyg taki świdrujący ból w szyjce macicy, jakby mi ktoś nóż wbijał......zawsze pod wieczór i przeważnie jak stoję, czasem jak leżę....co to może być??????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol78-100
dodam, że ten ból trwa parenaście sekund, ale jak dorwie to rzuca na kolana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol78-100
jutro ide do mojej ginekolog.....straszny jest ten ból, taki kłujący, jakby ktoś wiertarką mi wiercił dziurę w szyjce macicy....zawsze jak mnie dorwie to dziecko się wtedy rusza i coś bulgocze na dole w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baobaaaaaaaaa
powiem Ci szczerze, że tak nie miałam i nie mam pojęcia dlaczego tak boli. Moja przedmówczyni uważa, że będziesz rodzic a to musi boleć ale ja uważam, że najlepiej powiedzieć o tym lekarzowi, bo to, że się zbliża poród to wcale nie wiąże się z tego typu bólami - przynajmniej z tego co ja wiem i co doświadczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol78-100
mam takie bóle od co najmniej 2- 3 tyg.......więc poród raczej się nie zaczął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie myślałaś
o tym że może dziecko wierzga Ci paznokciami, ja też tak miałm, myślałam że się wścieknę, jak urodziłam i zobaczyłam jakie mały miał szpony myślałam że padnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol78-100
:) Też tak pomyślałam.....Moja córeczka ma długie palce (widziałam na usg) myślisz że to jej paznokie tak mnie kłują????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol78-100
dodam ze ten ból pojawia się podczas wzmożonej aktywności dziecka....jak nabiore powietrza i pre z całej siły to ustępuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem Patrycja :)
No nie mogę :D Tak dziecko Cię smyra po szyjce macicy paznokciami :P Dziewczyny no trochę zdrowego rozsądku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol78-100
więc skąd ten przerażliwy ból???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po jakim czasie
tez tak mam. Na wizycie ginka stwierdziła że się szyjka skróciła znacznie. Mnie najbardziej boli jak długo chodzę albo stoję to wtedy te kłucia się pojawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol78-100
dokładnie, jak stoję lub długo chodzę to pojawia się to kłucie.....mam nadzieję ze podczas porodu go nie będzie bo oszaleje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem Patrycja :)
Nie wiem skąd ten ból, bo ja w dwóch ciążach czegoś takiego nie doświadczyłam, to trzeba zapytać lekarza. Ale jak Ty to sobie wyobrażasz? Że co? dziecko ci wsadza rękę do szyjki macicy, która może jest jeszcze całkowicie zamknięta, przez pęcherz płodowy? Haha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol78-100
nie no, myslałam że moze macha rekami i zachacza , ale w sumie to tez dziwne............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka :)
kol78-100 dokładnie, jak stoję lub długo chodzę to pojawia się to kłucie.....mam nadzieję ze podczas porodu go nie będzie bo oszaleje ;/ :D:D:D To kłucie to PIKUŚ w porówaniu w bólami porodowymi :D Życzę w miarę bezbolesnego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol78-100
nie straszcie please...........itak już jestem spietrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po jakim czasie
Nie to nie pikuś. Ja już raz rodziłam i to kłucie jest paskudne. Trwa sekundę ale jest tak przejmujące że jej. Ból porodowy jest nieprzyjemny, długotrwały itd ale nie jest taki jak to kłucie. To po prostu powoduje ze na chwile nie można oddechu złapać. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×