Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedronka55

Ile zarabia baby sitter w anglii na godzinę?

Polecane posty

Gość biedronka55
A ja mam baby sitting załatwiony przez znajomych- jeszcze zamowiona taksowka z powrotem do domu, wiec za wieczor z pewnoscia 20f nie wyciagne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka55
to miała być ironia rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie babysitting to fajna praca, sama bym chetnie wziela jakiegos dzieciaka na kilka godzin za 5 funtow na godzine, jak sama nazwa mowi, nie musisz sie przemeczac tylko siedzisz sobie w domu i pilnujesz czy dziecko sie grzecznie bawi i nie naraza sie na niebezpieczenstwa, nie musisz sie specjalnie wysilac, bawic z nim, jakies tam spacery, wyjscia, kreatywne zabawy to robota childminder ktora ma do tego odpowiednie kwalifikacje, przechodzi criminal check, testy psychologiczne itd. up up up up wiem --> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sobie zyczy firma zeby
Germaine - po swoich studiach w PL bylas nauczycielka albo moglas byc, ale raczej na uniwerku bys tej swojej wiedzy o jezyku nie wykladala :P a dzieciom w podstawowkach czy mlodziezy w gimnazjum lub liceum takak wiedza jest zbedna :P wiec sie tak nie spinaj, bo nie masz sie czym chwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precious little
"Ona pracuje dla Flylo ( jak ktos oglada Fly with me tworcow little Britain wie o co chodzi )" hahahaha Melody czy Keeley?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myslama ze praca tewardessy to buleczka z maselkiem i luz blues, jak mocno sie zdiwilam gdy dkrylam ze wcale taka prosta nie jest. i na ewno nei jest to praca dla kazdego. sprobujcie zrobic kursm zdac wszytskie egzaminy i popracowac tydzien. przynajmniej jeden tydzien. wtedy bedzie mogly sie wypowiadac, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo tego jak ja sie znalazlam w uk.. w polsce mialam dosc dobra prace, prowadzilam cala papierkowa robote biura projektowego - nie byle jakiego, tylko takiego co buduje hipermarkety, auchan, jakies magazyny, fabryki. przeprowadzalam przetargi, bylam posrednikiem miedzy moja firma a firmami wykonujacymi projekty, tlumaczem - wspolpracowalismy z japonczykami, niemcami, wlochami.. no i jeszcze moze cala siec komputerowa byla na mojej glowie bo szef zamiast przyprowadzic informatyka wolal zebym to ja cos tam mu naprawila w ramach moich godzin pracy, wiadomo.. praca swietna, mega odpowiedzialna ale zarobki w niej proporcjonalnie niskie plus kupa stresu w pracy, po pracy i w weekendy. do tego szefostwo tylko potrafilo morde drzec od poniedzialku rana. powiedzialam sobie ze nie bede sie dawala wykorzystywac i tak tez spakowalam sie i wyjechalam. zadne pobudki milosne mna nie kierowaly. a to jak jest w polsce kazdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie praca dla mnie, bo moje uszy źle nosza zmiany ciśnienia :D co do opieki nad dziećmi - sama tak dorabiam, tyle że w austrii :) dostaje stypendium z uczelni, ale wiadomo, że to nie zawsze wystarczy, a tak to posiedzę kilka razy w tyg z trójką fajnych dzieciaków i jakies drobne wpadną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka55
w piatek wieczorem mam babysitting i w pon d 10.00 do 15.00. ciekawe jaka zaproponuja stawke. Hmmm...ja pracuje tez z dziecmiz ciagu dnia- jako au pair i tutaj samo obserwowanie czy nie dzieje sie krzywda stanowczo nie wystarczy. Czasem czuje sie tak zmeczona jakbym przyszła z kopalni...ciekawe w sumie jak bardzo dorosły człowiek moze sie zmeczyc a taki dzieciaki moga cały dzien skakac, bawic sie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sobie zyczy firma zeby
pewnie, zaden wstyd! Wstyd to krasc, a 5f na godzine lepsze niz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka55
no tak- najtrudzniejszy i najbardziej odpowiedzialny zawod na swiecie :) podziwiam. ale jak sie ma dzieci 7 w gore to sie je posyla na jakas czesc dnia do szkoły a te 'moje' co pilnuje maja teraz tydzien wolnego i jestem z nimi po 12 h albo wiecej i wtedy jest kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up up up wiem --> nie ogladalam ale na pewno obejrze! wlasnie ogladam na youtube hehe. a ktoras z was oglada shameless? :) biedronka --> ja zdaje sobie sprawe z tego jaka to trudna praca, wiec o 5 funtow na godzine za robienie tego samego bym sie nie obrazila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem skad ten 'bulwers' na stawke 5 funtow. Z tego co wiem stawka minimalna w UK (niech ktosc mnie poprawi jak zle pisze) to kolo 5.75 za godz. I to jest praca legalna. A za taka prace gdzie sie tylko dziecka PILNUJE (a nie np uczy jednoczesnie czegos, gotuje, pierze itd) i dostaje sie kase pod stolem, to sorry mysle ze 5 f za godz jest jak najbardziej na miejscu. Tym bardziej ze wiekszosc baby sitterek to studentki, dzieciaki z liceum, inne mamy ktore i tak siedza w domu z dzieckiem i w ten sposob nie tylko sobie dorobia ale i ich dziecko ma 'atrakcje' i towarzysza do zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka55
a ja dostaje od rodziny u ktorej jestem 75f. tyle ze dzieciaki pojda od pon do szkoły i nie bedzie tyle pracy tylko rano i 2-3 h wieczorem +weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precious little
Germaine Geer co Ty chcesz swoimi postami udowodnic? bo nie rozumiem....ja tez studiowalam anglistyke i wcale nie uwazam tego za jakis super trudny kierunek, owszem duzo nauki, czytania,,przygotowyania leckji (mialam praktyki w szkole w czasie studiow), ale studia jak studia, moj facet studiowal cybernetyke....to mozna powiedziec jest trudny kierunek....poza tym to ze studiowalas anglistyke nie robi z ciebie nikogo szczegolnego i nie wiem czemu az tak sie nadymasz z tego powodu i nasmiewasz z dziewczyn, ktore pracuja jako opiekunki do dzieci, kazdy zawod jest cenny, jak by byly same magistry i doktory to ciekawe kto by ulice zamiatal i smiecie wywozil, poza tym zawod stewardessy to nie jest zadna nobilitacja, a tobie sie wydaje chyba ze jestes juz jak pilot samolotu buhahahah wiecej pokory dziewczyno i szacunku dla innych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stewardesa to kelnerka
tylko ze w samolocie co ty tam takiego odpowiedzialnego robisz ...? Sprawdzasz czy wszyscy zapieli pasy , pozniej rozdajesz kawe czy herabate i jakies inne syfskie jedzenie jak przeterminowane kanapki. Rozdajesz tez jakies gazetki czy inne pierdoly . Na koniec zbierasz smieci . Naprawde to sa bardzo odpowiedzialne zadania. Rzeczywiscie masz duzy wplywa na to jak przebiegnie lot prawie jak pilot .... hahahaha Mi sie ta praca nigdy nie podobala zwlaszcza ze zawsze jest ryzyko katastrofy lotniczej a jak samolt sie rozbija to zazwyczaj wszyscy gina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precious little
zona, come fly with me sie juz skonczylo, byc moze mozna jeszcze obejrzec jakeis odcinki na iPlayer na stronie bbc, super serial, szkoda, ze tylko 6 odcinkow :) byl tam nawet akcent polski hahaha a o czym jest ten shameless? ja tera zogladam Big Fat Gypsy Wedding i Embarrassing Bodies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
precious --> jak to mozliwe ze ja to ominelam????? :( myslalam ze big fat gypsy weddings sie skonczylo?? bo zawsze bylo we wtorek o 21 a teraz cos innego lecialo.. shameles to serial bez cenzury, o zyciu garstki ludzi z manchesteru, wsrod nich prostytutka, wlascicielka baru, pijak, gej, czarni, muzulmanie, niezle jaja sa :) http://www.youtube.com/watch?v=itvNU_TTplE&feature=fvsr tutaj fajny urywek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precious little
Big Fat Gypsy Wedding to dokument o zyciu irlandzkich cyganow, duzo kontrowersji hehehee jak przegapilas mozna wciaz obejrzec tutaj http://www.channel4.com/programmes/4od wpisz w wyszukiwarke tutyl, nie wszystkie odcinki sa jednak dostepne bo jest 30 dni na ich obejrzenie od czasow emisjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precious little
dobre to shameless hahaha troche jak scenka z polskiej wsi, szczegolnie ten pan w sweterku ala kononowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny byl odcinek jak ta blond prostytutka i jej maz zaaranzowali niby porwanie zony jakiegos ministra, bo owa zona ona miala taka seksualna zachcianke, chciala byc porwana i gwalcona i z tego byly niezle jaja. fajny jest tez gej - ktory wogole nie wyglada na geja, zachowuje sie jak taki typowy english chaw i dlatego jest w tym swoim gejostwie taki zabawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwe pieniądze
CHCESZ ZARABIAĆ SIEDZĄC PRZY KOMPIE? Nie ma nic prostszego! Wszystko co musisz zrobić to zalogować się tutaj: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275 i zainstalować banner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×