Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniaaa25

ma tos w domu kominek??

Polecane posty

ma tos z was w domu kominek?? bo u mnie sie od niego bardzo kurzy 2 razy na dzien musze scierac kurze... czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kominek i trzy piece -
w tym kaflowy. pale drewnem i węglm. Kurzy się, le bez przesady. Sprzątam dwa razy w tygodniu, czasem rzadziej. jeden pyłek mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowiac o firankach ze przynajmniej raz na 2 tyg musze je prac bo sa doslownie czarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dens
miałam-rozebrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam, bo chciałam mieć skoro aki dodatkowy "urok" kominka jest dla Ciebie problemem i nie daje Ci żyć - to przestań używać... albo wsadź do niego taki kretyński wkład udający kominek... nie będzie się brudziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz cos z wentylacja ,kominem ,cugiem? u nas nie ma takiego problemu ,kurzy sie ale nie zauwazylam zeby to bylo jakies nasilone kurze scieram dwa razy w tyg czyli jak zawsze podloge w salonie i kuchni codziennie ale to tez zawsze robie wiec nie zauwazylam zeby kominek zawinil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a całkiem mozliwe... wiesz tylko problem w tym ze ja wynajmuje a wlascicieli nic nie interesuje tylko kasa za czynsz... wogole nawet problem mieli ze kominek wstawilam do mieszkania..a jak sie wprowadzałam to nie bylo tu nic... ani ogrzewania ani nawet kranu w lazience...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię kretyńskich pytań... ale ok, rozumiem, że to niby retoryczne... odpowiem na Twoim poziomie... kurzu nie zlikwidujesz, ale istnieją ściereczki, ręczniczki i takie różne inne akcesoria do sprzątania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze teraz ja zejde na twój poziom... nikt cie nie prosi tutaj o takie wypowiedzi nie masz ochoty..nie pisz proste. kazdy glupi wie co to jest scierka a skoro jestes taka specjalistka to dlaczego piszesz tak oczywiste rzeczy?? z niewiedzy i chęci zablyscniecia inteligencją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie klocic sie dziewczynki mialam w domku swoim rodzinnym teraz nie mam olusy byly fajne nasiadowki z grzancem ziemniaczki i kielbaska opiekana nad ogniem aaa i byl w piwnicach w tzw gabinecie minusy kurzylo sie talatakstwo okropnie kurzylo sie talatajstwo okropnie i trzeci minus kurzylo sie talatajstwo okropnie ;D raz na dwa dni latalo sie ze sciera ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtraha
jesli az tak sie kurzy tzn ze kominek ejst zle zrobiony. u moich tesciow jest kominek otwarty (bez szybki) i wlasciwie w ogole sie nie kurzy, wokol kominka jest czysto, pala brzoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiadeknastole23
Posiadam mały kominek w domu, bardzo istotna jest eksploatacja i wklady do kominka - www.wklady-kominkowe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigis

Ładne kominki o fajnej linii i ciekawym wzornictwie mają w kratki.pl. Bardzo dobra firma, z doświadczeniem i rzetelnym podejściem do klienta. jest super i bardzo dokładnie wykonany! Jestem szczerze zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×