Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PIEDZIESIĄT +

My 50 -latki czy ktoś nas lubi

Polecane posty

Gość PIEDZIESIĄT +

Czy ktoś naś docenia , nas samotne ale jeszcze pełne życia . Jestem sama lubie towarzystwo miłych mi ludzi Mąż niestety jak to panowie lubią przygody więc znalazł sobie nową towarzyszke życia Jak ma mu być lepiej mówi się trudno . Ze wszystkim trzeba się pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda, że tak łatwo trzeba sie pogodzic. Nie jestesmy zabaweczkami, które jak sie znudza niyczm stare drewniane klocki i, to mozna nas pacnąc w kąt. Gdyby nas szanowali, starali sie rozmawiac, wyjasnic, wesprzec dobrym słowem, to zrozumiała bym. Ale ono pac w kącik i dla nich po kłopocie.To draństwo wg mnie.Dobra, nawet jak sie zakochali, rozumiem. Wiadom człowiek stary, chory wyliniały, bo tak se teraz czuje..., więc jakis tam lepszy abiszon, kto wie, czy nawet nie z burdelu ,powoduje u niego nametnośc...spoko..., ale ... odrobina szacunku by wymagała by drań chociaz przeprosił, że inaczej nie umie, że musi walczyc o swoje zycie i że jakos mi pomoze. A on dupa w krok i jazda.odszedł w długą. telefonów nie odbiera, milczy. przelał kiedys tam pare groszy i mysli , że jest elegancki. G. prawda. Ostatecznie rozmowa na poziomie faceta dorosłego pokazała by , ze jest wart tej czy innej kobietyaon bawi sie u ciciubbkę..dupek. Nie poddam sie łatwo. Rozwód dam jemu, ale bede walczyla o swoje prawa. Ja nie jestem śmiec, by mnie wymieśc z wspólnego zycia. Mnienależało poprosic, bym sie usuneła. na pewno by nie było z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcz, w końcu to też Twoje życie. Nie mozesz się usunąć w kąt. A moze On właśnie na to liczy? Może nauczył się , że robi co chce ? A Ty i tak bedziesz cicho? 50 lat to fajny okres do życia. Nie przegap tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIEDZIESIAT+
Napewno masz racje ,tego nie neguje ja owszem walczyłam nic to nie dało odszedł . No i co przeciesz zyc trzeba dalej trza było myśleć o dziecku Powiem szczerze nie żałuje może to egojzm nie wiem. Tamte lata wziełam w niepamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhh
Mam nadzieję, ze ktoś lubi :D chcialabym żeby mnie tez ktos polubił jak bedę mieć 50, to już za rok, a wiec niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIEDZIESIĄD +
Myśle że nie trzeba mieć 50 -tkę żeby być lubianą . panowie powinni nas lubieć bez względu na wiek . Jak sądzicie panowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brekj
to zalezy czy macie bobra i nozki jak sarenki czy dbacie o to zeby wieku widac nie bylo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIĘDZIESIĄT +
Napewno nie jedna powiedzmy 30- tka by mi zazdrościła..... a tu teraz powiesz nie chwal się , poprostu pisze jak pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co właściwie
chodzi? Czy autorka szuka sobie faceta, czy zwyczajnie chce pogadać o życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona5678
nie, pani ma kryzys wieku sredniego i potrzbuje akceptacji jaka jest zajebista po 50-tce.. tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIĘDZIESIĄT +
Poprostu odpowiedzjałam ;breki; A napewno nikogo nie szukam , poprostu chcę porozmawiać tak jak każdy , nie szukam akceptacji nie jest mi potszebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudzia5685
nie szukaj akceptcji, zajmij sie soba, zainwestuj w siebie..np kup sobie slownik ortograficzny...na nauke nigdy za poźno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIĘDZIESIĄT +
Myśle ze nie jest za pózno , tak pędze po słownik a co ty masz z tą akceptacją ona mi jest nie potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piedziesiąt+
Co tak cichutko forowicze siedzicie pogoda piękna słonce świeci żyć się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście..
wypierdalaj na dwór i w słońcu słownika szukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIĘDZIEŚĄT +
A OTRZYWIŚCIE SŁOŃCE LUBIE CHĘTNIE SIĘ POPALAM Z MOŻE TY WYSTAW SWOJĄ FACJATE A NÓŻ WIDELEĆ CI DZIUB SPARZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×