Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sopel_lodu

Chujowa zima niech spierdala.

Polecane posty

Gość sopel_lodu

Mam już dość tego ciągłego zimna śniegu i chodzenia w futrzanych grubych kurtkach krępujących ruchy. Jak wychodze z domu to twarz i ręce mi odpadają a jak siedze w domu to jest mi na zmianę zimno ( w łazience i korytarzu nie ma kaloryfera) i gorąco ( w kuchni i pokojach kaloryfery są wręcz GORĄCE) poza tym ciągle mam katar i boli mnie gardło już 3 raz od stycznia choruje. Kto równie mocno jak ja nienawidzi zimy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tylko sobą
za dzieciaka lubiłam teraz też mam jej dość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowy w kroku
mnie przerażają rachunki za gaz i ta szarzyzna... Musiałam skręcic grzeniki mam w kuchni i łazence teraz 9 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×