Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

O kuuurde katharssis ona długie posty strasznie pisze :/ Chyba nie przebrnę przez tę lekturę :) Są jednak ciekawsze rzeczy do poczytania :) Ale może to być ciekawy przypadek dla Ciebie jako pani psycholog hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chodzi o to, ze masz czytac calosc tylko zaobserwuj jej styl pisania - pomieszanie z poplontaniem - swoj swiat... hmmm... moze w nim czuje sie bezpieczniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ten świat widać od pierwszych zdań. Tylko czy na podstawie tego, co ktoś sobie wypisuje w sieci można wyciągnąć jakikolwiek wniosek - może komuś rzeczywiście chce się pisać stylizowane posty w takiej ilości i w takich rozmiarach (wiem, ktoś tak czy siak musiałby mieć jakiś problem, żeby to robić heh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_cat20 A mam, mam:) Nie bede mu robić antyreklamy, nie bede taka zołza. Owieczka to niezły psychol, ale nikomu nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a pisała gdzie mieszka? ;) A co do Adriana - tę kwestię poruszę ostatni raz, bo naprawdę nie chce mi się jej ciągnąć, bo to bez sensu - nie wiem jak sobie to uroiłeś i prawdę mówiąc niewiele mnie to obchodzi, po prostu jesteś w błędzie i albo sam to wiesz, albo może przynajmniej kiedyś dojdziesz do wniosku, że twoje metody śledcze bardzo kuleją :) Ale to też mało mnie obchodzi, tak czy inaczej ja kończę temat twoich "odkryć". Jeśli przeszkadza ci, że w przyjemny sposób sobie tu dyskutujemy, to jest twój problem, a nie mój i innych uczestników dyskusji. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharssis Dziś podejrzewam, że tak samo jak kiedyś. Jeszcze jakiś czas temu byłem zdania, że to nowoczesne tempo życia sprowadza coraz więcej ludzi na skraj przepaści psychicznej, ale być może to nie kwestia takich czy innych czasów tylko po prostu jest część jednostek, które nie radzą sobie z zastaną rzeczywistością - niezależnie od tego, czy jest to rzeczywistość średniowieczna, czy xxi-wieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
ja na pewno wiem że nie Adrian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
katarsiss....jakoś niezręcznie mi tak szczegółowo opisywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze jednak uwazam,ze sytuacja, w ktorej znajduje sie nasze panstwo niczego nie ulatwia... wiesz mozna sie zalamac gdy po zajebistych studiach idziesz na zmywak:-o bo lepsze to niz nic... latwo nie jest a slabsze jednostki, ktore nie posiadaja sily przebicia z czasem sie gubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzie Pewna też nie możesz tego być :P Zresztą naprawdę ludzie, to naprawdę mało ważne, możecie nawet udowadniać, że ja i Sztama to ta sama osoba, jeśli to Was bawi i jest to rozrywka, która uatrakcyjnia Wam dzień :) Ja nie tworzę sobie tutaj jakiegoś wirtualnego życia, miałem pomysł na popisanie i to cała tajemnica, którą zresztą wyjaśniam cierpliwie od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
coś się pogubiłam , przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
jestem pewna a sztama to dziewczyna jest chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depresja, nerwica... to choroby cywilizacyjne. wiem cos o tym z autopsji. szewc bez butow chodzi:classic_cool: daze do tego, ze wiekszosc z nas na cos cierpi nie zdajac sobie z tego sprawy. ale coz, czasami lepiej nie wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharssis A czy na studiach przeglądałaś jakieś statystyki historyczne? Ciekawi mnie, jak kształtował się odsetek ludności, która cierpiała na choroby psychiczne kiedyś i dziś. Chociaż mam świadomość, jak choroby psychiczne były traktowane kiedyś i zapewne próżno się takich danych spodziewać np. z okresu rewolucji przemysłowej... A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
sypiesz cukier do pomidorowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×