Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makatka03

sala Aqua Brax Szymocice

Polecane posty

Gość makatka03

Czy ktoś z was miał wesele w Aqua Brax-ie w Szymocicach lub bawił się tam jako gość? Proszę o opinie, opowiedzcie o swoich wrażeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
nikt nie odpisał, ale zdecydowaliśmy się jednak na tą salę i był to strzał w 10 :) Poza tym, że blisko dla obydwu rodzin i od kościoła, to sala bardzo efektowna, goście zaniemówili, obsługa sprawna i na wysokim poziomie, jedzenia ogromna ilość i tak wymyślne, że zebrało wiele pochwał, szefowa kuchni bardzo kompetentna i pracująca z ogromnym zaangażowaniem. Zadowolenie 100%. Brawo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś jakieś aktualne informacje? Zastanawiamy się z narzeczonym nad są salą i Leśną Polaną, która znajduje się niedaleko ale mało jest na internecie informacji o weselach tam organizowanych..... Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela666
Też proszę o informacje na temat Leśnej Polany i Aqua Brax. Również myślimy o ślubie w tych miejscach. Które lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sale z Aqua-Braxu! Byłam tam na kilku weselach i za każdym razem jest cudownie. Sala robi ogromne wrażenie, a jedzenie jest przepyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA

Zdecydowanie Aqua Brax! Przepiękna sala, pyszne jedzenie i miła obsługa! Byłam na na 2 weselach i paru przyjęciach! Zawsze jest idealnie 😍 a do tego można pospacerować po pięknym obiekcie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×