Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katia197

Od dziś na diecie.Kto ze mną?

Polecane posty

hej dziewczyny:) dzieki za sugestie. jestescie kopalnia pomyslow;) szczegolnie spodobal mi sie ten serek z szynka.. a ta makrela to taka zwykla, wedzona i do tego pomidory? Inspiracja, oj masz ten kucharski zmysl.. pozazdroscic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie Ci ten serek wiejski z ogórkiem konserwowym ( korniszonym ) do tego szczypiorek i szyneczka ( wszystko wkrojone do serka i wymieszane) jest pycha :D a makrela w takiej puszce , w sosie pomidorowym :) ale wędzona rybka + pomidorek to tez jest pychotka wersja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo przepraszam to w tej puszce to chodziło mi o szprotki :D ale makrela wedzona tez dobra rybka :) Ja własnie po sniadanku i po kawce :) chyba nie musze pisac co jadłam na sniadanie bo i tak kazdy wie :P ale juz jajka mi sie troszke przejadły i musze sobie znalesc inny fetysz sniadaniowy :P Dzis znow ciezka praca mnie czeka przy oczyszczaniu działki, ale wiecie ze nawet sie ciesze :) ile to kcal mozna spalic machajac łopatą i motyczką, az strach myslec. Jestem na diecie juz dłuzszy czas i zauwazylam ze schudlam do pasa, z ramion ciutke i dosc sporo pod biustem i teraz spadają mi boczki :) i biust nadal jest jaki byl , z czego niesamowicie sie ciesze :P a na obiadek dzis leeeeczo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Jak Wu to robicie tak późno idziecie spać i tak wcześniej wstajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ale narobiłyście mi apetytu na te wasze dietetyczne frykasy a ja mam dzisiaj Dzień Jajek. Ugotowałam 10 - na śniadanie zjadłam trzy ale nadal jestem głodna. Nie chcę przeginać z kaloriami więc teraz parzę herbatkę, żeby zalać resztki głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, no wiesz praca,szkoła.. trzeba wstac;p ja dzis zjadlam litr lodów a teraz mi tak przerazliwie zimno ze najchetniej bym przelezala w lozku caly dzien.. w taka pogode to dupka z diety. ale jakos tego nie przezywam:d cos mi to wszystko zobojętniało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia :) nie mam wyjscia musze wstac :) dzis zjadłam napewno ponad 100kcal, zreszta oblicze jeszcze. Spedziłam dzisiaj pol dnia kopiąc łopatą i motyczką na działce to duuuuzo spaliłam więc sie tym nawet nie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra przylaczam się do Was :) Pomozcie mi jaka dieta przez tydzien stosowana da widoczne efekty? Musze do nastepnego piatku troche zrzucic :( Dziekuje za sugestie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina :)
Jej, kolejny świetny temat!! Słuchajcie dziewczyny, poczułam misję! Męczyłam się z moim tłuszczykiem od wieeeeeelu lat, ale wreszcie znalazłam sposób, żeby przyjemnie i szybko zrzucić trochę sadła! Chcę się nim podzielić, bo myślę, że warto, a te wszystkie diety z czasopism tylko mnie dołowały... Wejdźcie na www.kalorynka.pl i zobaczcie! Można nawet za darmo pogadać z dietetykiem na czacie i nie musicie się rejestrować!! Ja kupiłam dietkę i schudłam już prawie 10 kilo, a pozwalają mi nawet jeść czasem małe co nieco XD Wrzuciłam już na kilka tematów taki post i mam nadzieję, że komuś pomogą, tak, jak mi pomogliii!! :) Trzymam za was kciuki Siostry na diecie i wy za mnie też trzymajcie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina :) pewnie ze trzymamy kciuki :) Coconutgirl Katia była na kefirkach i ładnie schudła :) Stokrotka jest na 10dniowej z tego co widze po tym dniu jajecznym :P A ja jestem na 1000kcal, ale od nastepnego tygodnia zaczynam diete norweską :) zasady tej diety masz opisane pare postów wstecz, ciekawa jestem efektów tej dietki :) tangeska nie wiem :)? kochana jaka diete stosujesz :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inspiracja dziekuje Ci :) ja też się zastanawiam nad norweska albo bialkowa. Wiem że przez tydzien to żadna dieta pewno i tak nie zadziala ale musze z czyms ruszyc. Trzymam za Was wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz musisz gadac z katią :) ile spada bo nie wytrwałam na niej :) osobiscie przerobiłam wszystkie diety niemalze i jestem na MŻ bo jak dla mnie to jest najlepsze i najlepiej mi na tym wytrwac, ograniczam sie do 1000, w wakacje jade nad morze i zaczełam juz kawałek czasu temu zeby schudnac do wakacji :) aaa i jeszcze dwa wesela w wakacje, to mam wieksza motywacje no i robie to dla krótkich mini :P TEŻ ile wazysz, ile masz wzrostu, lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ja? dieta cud- jem ile wlezie i licze na cud, ze schudne:D a ogolnie to MZ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina :)
Inspiracjo, a nie boisz się potem jojo? Bo ja zawsze byłam na 1000 i dietetyk mi powiedział, że potem jest jojo, bo jest za mało kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina :) Jak nie pilnujesz sie po diecie, to fakt jojo jest :) ważne jest wychodzenie z diety, jak jadłas 1000kcal a nagle pozniej 3000 to wiadomo ze przytyjesz, ale ja bede zwiekszała tygodniowo po 100 kcal i pewnie nie przytyje. Dieta jest wazna ale i wychodzenie z niej. Po kefirowej jak nie bedziesz sie pilnowala to tez jojo bedzie. Z kazdą dietką tak jest :) Nooo i ruch to podstawa, cokolwiek zrobic, wyjsc na godzinke na spacer to juz jest cos, aerobik, basen .... co się lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina tymbardziej ze juz nie mam nic do stracenia, tak się zawziełam, powiedziałam sobie ze odchudzam sie ostatni raz, jak mi nie wyjdzie to koncze z dietami. Zawsze bylam gruba, wiec moze byc tylko lepiej :) Bynajmniej ja tak to widzę, mam konkretne cele, marzenia i upór i żebym miała rok chudnąć te pare kg to będę sie tego trzymała. Raz bywa lepiej, raz gorzej, czasami zjem za dużo, ale nie poddaje się, staram się naprawiać "dietowe" błędy. Jak nie schudne to co? Będę sie pasła dalej, jak kiedys. Odchudzam dla siebie, żeby dobrze się czuć w swoim ciele, żeby wkońcu nie mieć kompleksów, wyglądać dobrze w ciuchach, ale i dla zdrowia, zdrowa dieta poprawia wygląd skóry, włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina :)
Ja właśnie pogadałam trochę z dietetykiem i mnie przekonał, żebym stosowała mniej restrykcyjną dietkę, ale taką na długi czas i efekty mają być średnio szybkie, ale na lata... Póki co, mam 10 kg i jestem taka szczęśliwa, i będę się trzymać :) W sumie dieta jest przyjemna ale chyba powinnam jeszcze zacząć się ruszać bardziej... to też mi zalecają, ale ja tak nie lubię. Póki co, kiedy widzę efekty, będę się lenić, potem może, jak będę szczuplutka, zacznę trenować mięśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy organizm jest inny :) ja jak jem wiecej niz 1000 to po kilku dniach wymiekam :P najwidoczniej musze mieć rygor :P Diete bede stosowała aż zobaczę satysfakjonującą w pełni mnie sylwetkę :) Jak schudnę w ciągu miesiąca 3/4kg to będę mega szczęśliwa :) Wieki sie nie ważyłam i przydałoby się zważyć, w stopce widać kiedy ostatnio stawałam na wagę, ale nie spadło ze mnie duzo, 1 lub 2 kg nie wiecej :) zważę się jak tylko będę miała taką możliwośc i zmienie stopke ( mam nadzieje ze na mniej niz 68kg )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was paulina i CoconutGirl! chyba sie jeszcze nie przywitalam;p ja kupuje slimex, to postanowione, inaczej nie schudne. :) katia, pytanie do Ciebie. myslisz, ze 60tab na 2msc to za dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Poddałam się... ileż można jeść same jajka??!! Zapragnęłam jabłek i... to jest mój grzeszek. Wracam do diety 1000 kalorii a może mniej nawet. Teraz jest ważne, żebym utrzymała ten spadek po kefirkach. Ważę się w poniedziałki, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zmieniłam stopkę,ponieważ od tygodnia waga u mnie lata jak szalona najmniej było 55,6kg-najwięcej 57,8kg.Więc zmieniłam na 57,5kg. Coconut-dieta kefirkowa na-pełno nie jest zdrowa,ponieważ jest monotonna ale za 12 dni ja z wagi wprawie 65kg (w stopce podała 64kg ale było 64,...:)) zeszłam do 57,6kg i już drugi miesiąc walczę o utrzymaniu i zgubieniu jeszcze kilka kilosów ,ale jak na razie udało mi się utrzymać tych 57,5kg.Po tym jak zacięłam jeść(dietetycznie ale jednak)waga podskoczyła do 59,5 ale ja też mam duży problem z wc dla tego waga też różnie pokazuję-wiesz o co mi chodzi:):) Mam nadzieję że jasno opowiedziałam ale jak coś to pytaj:) Tangeska-ja slimexu nigdy nie brałam tak że o nim nic nie wiem ile tabletek,jak długo trzeba brać.Ja sprawdziłam na sobie meridja,adipex i lidja:) Paulina-witaj w naszych szeregach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka-dziś piłam kefirki smakowe -owocowe i powiem tobie że porażka:(po nich się chcę jeść.Tak jak wszystko sprawdzam na sobie to i to że po produktach który zawierają cukier(między innymi owoce,jogurty,maślanki,kefirki owocowe)chce się jeść,a po warzywach i białku-nie.Znałam to bardzo dobrze z teorii ,a teraz znam to z praktyki:) Mówiłaś że nie możesz jeść i pić jogurtów i kefirków naturalnych,a próbowałaś coś takiego :jogurt naturalny+owoc pokrojony+słodzik.Niby jest owoc(cukier),ale przynajmniej nie ten biały:)(nie wiem jak to poprawnie nazwać:))Ja robię sobie też jogurt naturalny+błonnik(wiesz takie granulki)+słodzik-jest ok. Evella-gdzie jesteś????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia, wiem wiem, ale ze to generyk i tez ma sibu to jednak orientujesz sie w temacie.. ile najdluzej bralas tabsy na tej bazie? bylam dzis w Lidlu, bo maja tam duzo low calorie produktow, btw lnspiracja widzialam te szprotki i makrele ale nie bylo kcal... kupilam sobie za to sloj dzemu 100g/109kcal malutko! i serek do smarowania. z tej samej serii widzialam salami 1plaster/11kcal, ser zolty, batony musli itd. Linesse sie ta firma nazywa chyba. swietna jest! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki. ta firma zwie sie Linessa. serek ma dziwny posmak, ale dzem jest idealny. :) jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×